Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kredens

Zacinająca klimatyzacja DF 130

Polecane posty

kredens    0

Witam forumowiczów !

Mam problem z klimatyzacją w moim DF 130 ponieważ po ok 30 min chłodzenia przestaje dmuchać zimnym tylko dmucha samym powietrzem trzeba wtedy wyłączyć całkowicie nawiewy i odczekać jakieś 10 min wtedy znowu wieje zimnym na 30 min i cała sytuacja się powtarza. Co może być tego powodem ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ppiotr
      Witam, mam problem z klimą w moim mf, musze uzupełnic freon tylko nie wiem jaki tam jest, ciągnik jest z 92 roku wiec powinien byc R12, ciągnik z Francji mysle ze przez tyle czasu to chyba musieli wymieniac ale na jaki? bo u nas mają tylko R134
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Posiadam dominatora 86 z klimatyzacja od 2 lat.
      Klimatyzacja nie działała od początku.
      W ubiegłym roku przed żniwami chciałem ją uruchomić i okazało się ze w sprężarce jest pęknięty jeden korbowód.
      Niestety nie mogłem znaleźć cześci i skręciłem i zostawiłem.
      czy ktoś ma części do sprężarki YORK (niestety nie wiem który to model 209 czy 210 bo nie ma tabliczki znamionowej ).
      Mam tez inne pytanie, czy posiada ktoś instrukcję obsługi do 86-tki??
      Jeśli ktoś ma 86-tkę z klima to proszę o tabliczkę znamionową sprężarki. 
      zamieszczam zdjęcie sprężarki nowej do porównania. 
      pozdrawiam

• Przez Robert695
      Witam wszystkich.
      Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).
      otóż mam następujący problem.
      Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).
      mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?
      próbował ktoś?
      są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??
    • Przez RedPower
      Witam,
      Pierwsza sprawa tyczy się klimatyzacji a dokładniej dobicia czynnika.
      Ile czynnika klimatyzacji wchodzi w układ w MF 3065 - gdzieś czytałem że około 1,8 kg czy to prawda?
      Gdzie można się wpiąć aby nabić klimatyzację?

Druga sprawa dotyczy czyszczenia skrzyni.
      Wiec tak... w w moim mf'ie był problem z ciśnieniem oleju w skrzyni (hydraulika wewnętrzna) http://www.agrofoto.pl/forum/topic/173583-mf-3065-ci%C5%9Bnienie-oleju-w-skrzyni/ . Nie moglem sobie z tym poradzić dlatego ciągnik poszedł na warsztat do mechanika. Został wymieniony olej w skrzyni oraz filtry poprzedni był zanieczyszczony według mechanika. Gdy ciągnik został zrobiony mechanik poinformował że olej został trzy razy wymieniony u nich w warsztacie w celu przeczyszczenia skrzyni (łączny koszt "wymiany" oleju około 3 tyś) I tu pytanie czy takie czyszczenie skrzyni jest prawidłowe? Moim zdaniem mechanik poszedł na łatwiznę nie patrząc na koszty. Według mnie wystarczyło dokładnie pospuszczać olej z przewodów siłowników (wspomagania) chodniczki oleju itp i to by wystarczyło. Dodam że mechanik wymieniał pompę hydrauliczną więc również miał dostęp do wnętrza skrzyni.

• Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.