Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kredens

Zacinająca klimatyzacja DF 130

Polecane posty

kredens    0

Witam forumowiczów !

Mam problem z klimatyzacją w moim DF 130 ponieważ po ok 30 min chłodzenia przestaje dmuchać zimnym tylko dmucha samym powietrzem trzeba wtedy wyłączyć całkowicie nawiewy i odczekać jakieś 10 min wtedy znowu wieje zimnym na 30 min i cała sytuacja się powtarza. Co może być tego powodem ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luk2782
      Jestem ciekaw czy można zamontoowac klime w kabinie bizona. Mam rekorda 89 rok ma juz kabine z tapicerka w środku w dodatku czarną w takie upały w kabinie jest lekko ponad 40 stopni. wentylatory nie pomagają nawet dołożyłem sobie jeszcze jeden taki większy. Może jest ktos kto wie cos na temat klimy do bizona. z czego mozna by było to ewentualnie wykonac i czy jest to do zrobienia
    • Przez Lukas85
      Koledzy mam założoną w swoim dominatorze nieoryginalną klimatyzację dachową. Jest to typowa klimatyzacja taka jak w samochodach dostawczych, na gaz. Sprawa wygląda w sposób następujący. Po przekręceniu kluczyka i uruchomieniu silnika jak włączam wentylator automatycznie włącza sie klima. Mam porkętło regulacji nawiewu i termostatu. Sprężarka się załącza, załaczają sie tez wentylatory na wymienniku na dachu ale z nawiewów nie leci zimne powietrze. Myślałem że może w instalacji nie ma gazu, ale sprężarka się włącza czyli gaz powinien byc. Dodatkowo próbowałem zdjąc przewody z czujnika ciśnienia (mam tylko jeden pewnie na wysokim ciśnieniu) i w tym momencie sprężarka się wyłącza, czyli wszystko powinno być ok a klima nadal nie działa, ktoś ma pomysł co może byc jeszcze nie tak?
      Dodam jeszcze że po włączeniu klimy jeden przewód ze spreżarki jest ciepły a drugi nie
    • Przez Vetisss
      Witam. Mam pytanie do posiadaczy Proxim. Czy ma ktoś z was zamontowaną klimatyzację w tym ciągniku i jak się ona sprawuje (chodzi mi o orgilnalną klime nie żadną dokładaną)?
      Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Paweoso
      Witam,

Wiosną pojawiły się problemy z klimą. Od nowego działała bez zarzutu przez 2 lata. Pomyślałem, że czynnik się ulotnił. Serwis przyjechał i wypompował tyle co fabryka wtłoczyła - zero ubytku. Pierwszy pomysł to zawór rozprężny. Niestety nietrafiony. Nowy kompresor zamiast ciśnienia na niskim generuje podciśnienie a na gorącym w ogóle nic się nie dzieje. Co może być przyczyną????

Dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez GABRYS1997
      Witam.
      Wie ktos moze jaka jest poiemnosc klimatyzacji w case 5140 ew. w 5120/30/50 bo to jest to samo?
      Pomocy bo sie pracowac nie da bez tego