Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tigon

NHT4 75 czy JohnDeere 5080m

Polecane posty

Tigon    3

Witam , szykuje się do ostatecznej decyzji miedzy tymi ciągnikami , prosiłbym was o pomoc w dokonaniu wyboru , ciągnik ma być pomocnicy w gospodarstwie i pracować z turem.

2013    1

nh jest oszczędniejszy w paliwo od jd według mnie to bardzo duży plus :) jakiej marki tur?

Tigon    3

Chciałbym Stolla ale cena jest dosyć duża , pierwsze i tak muszę wybrać ciągnik xD. Wgl też się bardziej skłaniam na NH bo jakoś ta "pół rama" nie przekonuje mnie do tura w Jd + NH na common rali-u a Jd nie

Edytowano przez Tigon

Wiadomość z agroFakt.pl

Tigon    3

Jeśli chodzi o ciągniki to ceny podobne coś 140-150 tys netto a jeśli chodzi o Tury to polski |nie pamiętam marki dokładnie jaka| wychodził z osprzętem około 10 k taniej od stolla

Tigon    3

NH 3 pary wyjść na hydrauliki zew.,pełna pneumatyka ,skrzynia 24x24 ,pompa 67l/min( bez u.kier.) tył koła 420 i takie tam d*perele de facto to full poza przednim tuzem i Wom , w Jd dawał mi cenę ok 150 netto z podobnym wyposażeniem tylko nwm ile ma wyjśc w standardzie do hydrauliki i ogumienia też nie pamiętam ale raczej to samo co Nh i skrzynia ma coś mniej przełożeń, pompa 50l bez u.kier.

Edytowano przez Tigon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Anonim1614
      Witajcie, mam wielki problem z moim JD, otóż kupiłem go rok temu, na czas zimy ciągnik przechowuje u mojej babcie w starej stodole ponieważ ja nie mam dla niego garażu a nie chce żeby stal pod chmurką, dzisiaj zajeżdżam żeby go przepalić po dwutygodniowym postoju, i zastała mnie niemiła niespodzianka
      szczury albo myszy przegryzły mi całą elektronikę i oszpeciły tapicerkę Ciągnik ma zaledwie 680MtG ;(((
      Co mam robić ? Pomóżcie !!!
    • Przez michalzetor93
      Tak jak w temacie. Jak odkręcić filtr oleju hydraulicznego ?
      Potrzebny do tego jakiś specjalny klucz ?
      Na filtrze jest strzałka. Wskazuje ona kierunek odkręcania czy dokręcania ? Wydaje mi się, że dokręcania.
    • Przez John_Deere_6800
      Witam, otóż mam taki problem z jd 6800 podczas używania wyjść hydraulicznych wywala nakrętkę ze zbiorniczka wyrównawczego i wylewa olej, nie wiem co może być tego przyczyną przecież do tego zbiorniczka powinien ściekać olej który wyleci podczas odpinania węży a nie olej pod ciśnieniem. Może ktoś miał już taki problem w swoim jd. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
    • Przez DearJohn
      Witam, mam pytanie odnośnie wałów posiewnych Jacek, czy na lekkiej ziemi klasa IVa-V John Deere 5720 (85KM 4 tony) poradzi sobie z 5m Cambridge'a i jaką średnice wybrać, pytam gdyż producent dość ogólnie podał 86-96 KM a waga w 450mm a 530mm to 500kg różnicy więc na pewno ciągnik inaczej będzie szedł, jeśli są jacyś użytkownicy takich wałów prosiłbym o ciągnik z jaką robią i jak z zapasem mocy??  Z góry dzięki, Pozdrawiam.
    • Przez zielony_traktor
      Cześć.
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do montażu ładowacza czołowego. Dealer John Deere u którego zakupiłem ciągnik poleca polski ładowacz Hydrometal AT30. Jestem już praktycznie zdecydowany ale szukam opinii innych użytkowników? Czy ktoś uzytkuje taki ładowacz?