Skocz do zawartości
unlimiteed7

Ursus C-4011 dym z tylnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
unlimiteed7    0

Witam. Podczas jazdy po jakichś 30 minutach pracy z prawej osi(tam gdzie wchodzi przewód z płynem hamulcowym) ulatuje dym. Jak na 5 biegu dam gaz do dechy to jest więcej tego dymu. Dodam że traktor ma zepsute hamulce. Na jedno koło nawet przewodu z płynem nie ma a na drugie koło przewód hamulcowy jest, tylko hamulec nie działa. Może to być spowodowane brakiem płynu? Ale skoro ja nawet nie używam hamulców tylko po prostu po jakimś czasie zaczyna dymić. Może brak oleju w zwolnicach?. Olej w tylnim moście jest bo sprawdzałem.

Wiadomość z agroFakt.pl

razor275    279

Jak Ty takim ciągnikiem bez hamulców wg pracujesz?

Zrób te hamulce dla własnego bezpieczeństwa a przede wszystkim dla bezpieczeństwa innych.

pedro2    342

Odkręć dekielek i zobacz może to ręczny hamulec, a jeśli nie to chyba czeka Cię rozbiórka ;) ewentualnie możesz spróbować odkręcić odpowietrznik... Nie polecam dłuższej jazdy, bo zapewne dookoła bębna jest trochę syfu/oleju i może być naprawdę gorąco, a ugasić trudno by było...

corrado    217

Okładziny trą o bęben zdejmij dekielek może coś zobaczyszjeśli to okładziny od ręcznego ale jeśli od nożnego to nic nie zobaczysz i trzeba rozbierać jak długo pojeździsz to może się zapalić a jak nawet się nie zapali to od temperatury pouszkadzasz uszczelniacze.

Rafallll360    840

Przy jeździe dotknij ręką dekiel,jak będzie gorący to popuść ręczny i spróbuj dalej jechać,jak to nie pomoże to czeka cię rozbieranie.Lepiej to zrób szybko bo jazda bez hamulców może się źle skończyć dla ciebie i innych.

FINN    988

taśma od ręcznego trze o beben , bo jak piszesz masz bajzel w hamulcach i pewno spadła taśma z widełek i się pali, jak jest syf ( a napewno jest) to takie rzeczy się dzieją...

ZRÓB hamulce!!!!!!! jak można jeździć bez hamuców??? to nie jest wielki koszt, chociaż na jedno koło zrobić to max 200 zł...

locke    291

To cylinderek się nie cofa i szczęki trą o bęben.Robiłem dwa dni temu hamulce to tak było tylko że u mnie to już nity o bęben tarły i piszczało cały czas.

@FINN jakie 200zł? wymienić okładziny albo szczęki i jest Git.No ewentualnie cylinderek i pompka Fragokov tak jak ja montowałem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się