Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damianraki3

Reanimacja C 385

Polecane posty

damianraki3    6

Witam Kolegów, zamierzam reanimować c 385 dla wuja i na początek szukam elementu maski. Może ktoś wie czy będzie pasować. Na zdjęciach jest maska stara i nowy przód. Dzięki wielkie.

Warto inwestować w przeróbkę na orbitrol? Mikropomka po pokonaniu 20 km na wolnym gazie daję około 10 atm to myślę że nie ma co ruszać.

przód

nowy przód

damianraki3    6

Dzięki kolego :) To zamówić trzeba będzie. Ciągnik ten stał dużo lat prawie nie używany i idzie do wymiany cały układ hamulcowy (pompki, cylinderki i przewody ) bo się rozleciało :) jak myślicie rozbierać od razu do tarczy i wszytko wymieniać żeby był spokój?

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

Przegląd całych hamulców zrób.Może się okazać ze będziesz miał pękniętą okładzinę albo zaolejoną tarczę.

asharot    175
Napisano (edytowany)

Zobacz w ogóle inne podzespoły,bo na zdjęciu wygląda na bardzo zaniedbany.

Edytowano przez Marcin91

damianraki3    6

Był wykupiony z lasów państwowych ze 20 lat temu albo lepiej i stał. Pompa od podnośnika nie chce się włączyć zauważyłem. I wałek kręci się cały czas. Zdjąłem już zbiornik paliwa i wszystkie węże gumowe idą do wymiany bo się rozpadają.

damianraki3    6

panel

Wie może z kolegów do czego to służyło:)

Jestem w trakcie montażu wspomagania i stał się ostatnio jak odpalałem to pompa od podnośnik nie działała. Ruszałem tą dźwignią od włączania ale nic. Odkręciłem dekielek i jest tam wodzik jakby i jak go ruszę śrubokrętem to wychodzi a jak puszczę to się chowa. Może ktoś wie jak to powinno działać:) mam do czynienia z 30 60 i MTZ a 80 to rzadkość w moich stronach.

nunu85    82
Napisano (edytowany)

ależ zmęczony egzemplarz.

tam były właczniki

od lewej

dwubiegowe pokrętło właczania nawiewów (ale juz pewnie nagrzewnicy dawo nie ma, wiec tym sie nie przejmuj i olej)

włącznik tylnego reflektora roboczego

włacznik lampki na słupku wewnątrz

włacznik wycieraczki

ten czarny dzyndzel z boku też był od ogrzewania -podłaczony był do zaworu ,którego pewnie juz nie masz, a który znadował sie na rurce w układzie chłodzenia. W każdym razie otwierałos ie nim obieg płynu w nagrzewnicy i tym sposobem regulowało temperature

Edytowano przez nunu85

damianraki3    6

Dawno nie byłem bo czasu nie było:) Ciągnik został skończony. Zrobił ponad 100 bali bez problemów. Dostał nowe wspomaganie, pompy hamulce, instalację elektryczną, lakier, układ chłodzenia, sprzęgło, i wiele innych rzeczy:)

Efekt końcowy

Może ktoś potrzebuje serwo:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować