Skocz do zawartości

Polecane posty

KamilPaszko    0

Witam mam problem z wyciągnięciem przedniej maski tam gdzie jest znaczek JD informuje że mam ładowacz

Edytowano przez KamilPaszko

johenek    3

tobie chodzi o tą część co jest przymocowana do ciągnika?

Jeśli chodzi ci o tą to aby ją wyjąć musisz wyjąć zbiornik paliwa, ale aby go wyjąć trzeba spuścić płyn chłodzący potem wyjąć chłodnicę, następnie odłączyć rury od filtra powietrza i wyjąć całą obudowę filtra. potem odłączasz węże od tego baniaka co jest nad pompą hydrauliczną, potem odkręcasz taką blachę co jest przykręcony ten baniak(4 śruby, po 2 na stronę) wyjmujesz ten baniak, potem spuszczasz paliwo odłączasz przewody paliwowe(jeśli masz 2 zbiorniki to musisz odpiąć jeszcze tą rurę łączącą zbiorniki) następnie odginasz delikatnie blachy co były przykręcone do tego baniak, i powinien wyjść zbiornik paliwa. Następnie twoim oczom ukażą się śruby trzymające atrapę maski(podajże 12śrób na klucz 19) odkręcasz te śruby, odłączasz elektrykę i atrapę masz zdemontowaną.

To jest tak co z grusza opisane i jest jeszcze kilka rzeczy do odkręcenia dodatkowych

Jeśli chcesz zdiąć maskę to wystarczy odkręcić teleskop i maskę podnieść wysoko do góry a ona sam wyskoczy z zawiasów

PS: po co chcesz odkręcać atrapę maski?

Wiadomość z agroFakt.pl

johenek    3

po pierwsze nie pisz postu pod postem bo dostaniesz ostrzeżenie :)

Nie pamiętam dokładnie na ilu się trzyma ta atrapa, bo ja to robiłem zimą i już zapomniałem. Chyba jest ich 12 śrub na klucz 19.

Przy okazji wypłukaj zbiornik paliwa jak już będziesz miał wyjęty :)

szerszen16    0

Witam. Mam w kupnie john deere 2850, chcialbym sie dowiedziec i uzyskac kilka podpowiedzi na co zwracac uwage przy oględzinach. Jelonek ktorrego ogladalem rocznik 91 tur z osprzetem lycha krokodyl. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się