Skocz do zawartości
wojtas007

kliny poszerzajace LEMKEN

Polecane posty

wojtas007    2

Witam. czy moze ktos zmierzyc i podac wymiary ( lub rysunek) klinów poszerzajacych do lemkena opal 110 (grubosc szerokosc dlugosc) bo niema a chce zrobic takie a ciezko jest kupic. z góry dziekuje

Zbyszek1962    0

witam kolego robiłem takie kliny pare lat temu-szer.klina taka jak słupicy[płaskownik].dł.-jak stare kliny ,gr.od 0 do 10 mm,jutro moge zmierzyc jezeli interesuje[poszerza o 7 cm na korpus]

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbyszek1962    0

kliny do lemken opal 090 powinny pasować do 110

post-20365-0-86198200-1397679763_thumb.jpg

klin z katalogu części

post-20365-0-34649100-1397679942.jpg

Edytowano przez Zbyszek1962

adiksutil16    9

Witam. Czy takie kliny da się gdzieś kupić? Jeśli tak to gdzie? Jak się to fachowo nazywa? JA bym chciał zamontować takie coś do swojej uni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Klaku
      Cześć poszukuje nazwy modelu jakiegoś pługa 3 skibowego obrotowego mechanicznie. Pług ten musi być nie wielki i lekki.
      Pozdrawiam.
    • Przez tom446
      Witam potrzebuje dokładne wymiary agregatu ścierniskowego na 7 łap.(Rozstaw łap, odległość łapy od łapy)Najlepiej na zdjęciu.
    • Przez lepo
      Witam, posty tego typu były, ale może zapytam jescze raz na świeżo użytkowników, co polecacie ?

Horsch - 170 tys. netto
      Lemken - 190 tys. netto

Różnice ? 
      - troszeczke inaczej rozstawione talerze, wydaje mi się, że w Horsch-u lepiej 
      - w Lemkenie koła szerzej rozstawione w Horsch-u razem
      - Lemken większy zbiornik na nasiona (choć to akurat dla mnie osobiście nie ma znaczenia)
      - Horsch rozstaw redlic co 15, Lemken co 12,5
      - dożywotnia gwarancja Lemkena na popękane podzespoły pracujące w ziemi 
      -  w Lemkenie włoka bądź wał trazpezowy za wałem kołowym (dealer twierdzi, że na lżejszych glebach nie zdaje to egzaminu)
      - w Lemkenie prędkość wysiewu uzależniona jest od koła za siewnikiem, które daje impulsy elektryczne, w Horsch-u jest taki radar z przodu siewnika który odczytuje prędkość
      - podczas załączonych ścieżek technologicznych w Lemkenie ziarno z zatkanych rurek wraca do zbiornika 
      - w Horsch-u talerze które idą za kołami ciągnika są opuszczane i likwidują bruzdy 

Co więcej koledzy się wypowiecie i doradzicie ? 

Pozdrawiam

• Przez maciej831
      Witam chcę sie dowiedziec co sondzicie AMAZOEN CIRRUS6003 i Lemken COMPACT SOLITARE 9/600 KH.
      Planuję kupic jeden z nich może cos podpowiecie ciekawego. CENY są podobne obu tylko masa amazone 7800 lemken 9600
      POZDRAWIAM
    • Przez pawlowomat
      dlaczego traktor sciaga mi na orane? plug ladnieorze jest ustawiony a caly czas ciagniego na orane