Skocz do zawartości
andrzejosa

różnica pomiedzy lemken 90 a 120

Polecane posty

lukbold    411

jak masz zdrowa te 60tke to może może od biedy opal 90 szarpniesz 3 skiby a uwrocia na hamulcu jakoś zrobisz no ale na tym forum ruskie t25 takie ciągają wiec ty od razu bierz opal 120 oczywiście 3 skiby conajmniej

post-120-0-06084500-1469136502_thumb.jpg

Edytowano przez lukbold

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Klaku
      Cześć poszukuje nazwy modelu jakiegoś pługa 3 skibowego obrotowego mechanicznie. Pług ten musi być nie wielki i lekki.
      Pozdrawiam.
    • Przez tom446
      Witam potrzebuje dokładne wymiary agregatu ścierniskowego na 7 łap.(Rozstaw łap, odległość łapy od łapy)Najlepiej na zdjęciu.
    • Przez ernestproxima90
      Jaki pług wybrac do ciągnika zetor proxima plus 90 . budżet to15 000 zl
    • Przez kaka111
      Witam, posiadam pług Lemken Opal 90 z 1999r (zdjęcie jest w galerii). Planuję zakup nowego ciągnika (ok 90 KM). Chciałem się zapytać czy można do tego pługa dokupić czwartą korpus (skibę), czy rama to wytrzyma?
    • Przez lepo
      Witam, posty tego typu były, ale może zapytam jescze raz na świeżo użytkowników, co polecacie ?

Horsch - 170 tys. netto
      Lemken - 190 tys. netto

Różnice ? 
      - troszeczke inaczej rozstawione talerze, wydaje mi się, że w Horsch-u lepiej 
      - w Lemkenie koła szerzej rozstawione w Horsch-u razem
      - Lemken większy zbiornik na nasiona (choć to akurat dla mnie osobiście nie ma znaczenia)
      - Horsch rozstaw redlic co 15, Lemken co 12,5
      - dożywotnia gwarancja Lemkena na popękane podzespoły pracujące w ziemi 
      -  w Lemkenie włoka bądź wał trazpezowy za wałem kołowym (dealer twierdzi, że na lżejszych glebach nie zdaje to egzaminu)
      - w Lemkenie prędkość wysiewu uzależniona jest od koła za siewnikiem, które daje impulsy elektryczne, w Horsch-u jest taki radar z przodu siewnika który odczytuje prędkość
      - podczas załączonych ścieżek technologicznych w Lemkenie ziarno z zatkanych rurek wraca do zbiornika 
      - w Horsch-u talerze które idą za kołami ciągnika są opuszczane i likwidują bruzdy 

Co więcej koledzy się wypowiecie i doradzicie ? 

Pozdrawiam