Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamil1998    85

Uważam,że Zetor sobie jaja robi jeśli chodzi o opony. Zauważyłem,na stronie zetora,że teraz w większych proximach w standardzie laczki, to 30-16.9 tył i 11.2-24 przód.

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Wiadomość z agroFakt.pl

prezesmax    1

jak już zaczęliśmy o oponach to powiedzie co o nich sądzicie bo wydaje mi sie że dużo Mitasą brakuje chociaż by to Continentala? (chodzi mi tu między innymi o uciąg na oponach typu jodełka) ?

Zetor i tylko Zetor

mord    0

to prawda z tym rewersem eh w powerce, że trzeba go regulowac czesto, co przeglad chyba i to kosztuje bodajże 3tyś. za kazdym razem ?

Piotrek1985    4

w powerce mozna samemu wywolać kalibracje, w pierwszych modelach ze sterownikiem ver.1 potrzebny jest odpowiednie urzadzenie kalibrator , ale to szybko wyeliminowano.

Kamil1998    85

jak już zaczęliśmy o oponach to powiedzie co o nich sądzicie bo wydaje mi sie że dużo Mitasą brakuje chociaż by to Continentala? (chodzi mi tu między innymi o uciąg na oponach typu jodełka) ?

Możliwe,że trochę im brakuje. Co do uciągu to jak się topiłem, ciągnik cały czas szedł do przodu,więc opony jakiś uciąg tam jest :D Ale to tylko opinia lajka :D

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

mord    0

co jest zastosowane w proximach aby spelnialy normy emisji spalin: adblue czy filtr czasteczek stalych czy jeszcze cos innego ?

do tej pory Proximy nie posiadają filtra cząstek stałych ani adblue ,mają zwykłą pompę rzędową , spełnią normę emisji spalin Euro IIIa

mord    0

@pawel100474 a w jakim wyposazeniu: zwykła. plus czy power ?

a tego pdf to mozna usunąć tylko jest jedno ale - trzeba czekac chyba do konca gwarancji (3,5 lata)

jaco82    0

na dzień dzisiejszy niema proximy z dpf jest zawór egr rewers w powerce jeśli jest urzywany prawidłowo to chodzi dobrze jeżeli szarpie to można wykalibrować unas w firmie kalibrację wykonuje się w ramach przeglądu to jes 20 minut roboty niewiem ktory serwis kasuje 3 tys za kalibrację troche mnie to rozbawiło jak ktoś poczyta książkę gwarancyjną to się dowie że serwis powinien zkalbrować maszyne po każdym przeglądzie to jest co 500 mth

cucek    1

Panowie, a wiecie może czy do proximy plus można dołożyć ehr czy jest to możliwe tylko w powerce? ciekawe ile będzie kosztować takie udogodnienie :blink:

EHR w Proximie Plus Kosztuje 4446 zł netto . Za skrzynie 40 km/h trzeba dopłacić tylko w Plusie 90 3200 zł netto Proxima Plus 100 i 110 maja w standardzie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez emtecc
      witam
      Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745
      takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4
      na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.
      Spotkał się ktoś z czymś takim?

Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?
      Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić

• Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez Vincero
      Witam
      Nie wiem czy w dobrym miejscu dodaje temat ale mam problem z wspomaganiem w moim Zetorze 7211
      Otóż od pewnego czasu zapalam ciągnik a koła samoczynnie same się zakręcają w lewo .. po chwili działa wspomaganie odkręcę i działa wszystko lecz za jakiś czas znowu nie mogę w prawo ciężko idzie kierownica ..
      z tym problemem zajrzałem do filtra ewidentnie do wymiany olej brudny i lekkie drobinki metali widzę pływają , dodam jeszcze że było go stanowczo za mało ... mam zamiar wlać nowy olej dokładnie Boxol 26 czytałem że może być lecz nie wiem jak z całego układu pozbyć się starego oleju ... ?
      Jak ktoś miał podobne problemy i wie jak szybko i skutecznie naprawić ten problem proszę o pomoc .
      A może jakiś inny wlać ? jaki używacie ?
    • Przez Mateusz_320
      Panowie mam problem z korbowodami do zetora 5211. Kupiłem wczoraj i dzis zaczałem wazyc i 2 maja 305g a 1 ma 285g czy stanie sie cos tej róznicy 2 deko? Prosze o pomoc