Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

a ja bym ci polecił dexwala turbo wibro. Mam takiego jestem zadowolony ładuje do niego ok 600kg i c-360 daje rade. a i z wapnem nie mam problemu super się rozsiewa bez zapychania. Do motyla jak nasypiesz dużo to taśma będzie się kręcić a nawóz nie poleci widziałem taki przypadek.

Wiadomość z agroFakt.pl

gelo707    20

Kłos i Motyl to praktycznie to samo. Jak siać wilgotne wapno to lubi się zasklepiać.

lew908    207

Te rozsiewacze są praktyczne takie same różnią się nazwą i paroma elementami budowy. Ja osobiście mam motyla 400 kg i nie narzekam nic się nie zatrzymuje wszystko leci. Wapno tez dobrze się sieje tylko od czasu do czasu trzeba kijkiem ruszyć. Ogólnie jak nie na duży areał jest wystarczający. Ale ja bym się na twoim miejscu zastanowił nad jakąś inną marką z dwoma talerzami

zetor7340z    121

Ja polecę ci motyla mam kilka lat i sprawuje się znakomicie rozsiewam nim wapno i się nie zapcha ja pracuje z nim c 330 radzi sobie bez problemu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrofoto
      Piętnówka kapustnica (Mamestra brassicae) − owad z rzędu motyli, z rodziny sówkowatych (Noctuidae). Występuje głównie z kapuście.