michal33554

Members
 • Ilość treści

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

O michal33554

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2116 wyświetleń profilu
 1. Czym opryskać łubin żółty od antraknozy ?
 2. Przy dawce obornika od brojlerów w ilości 25t/ha pod orkę zimową, ile dać azotu na wiosnę pod owies ?
 3. Jaka odmiana pszenicy dobrze sprawdza się w opóźnionym siewie ? W sobotę chciałbym zasiać po kukurydzy. A może ktoś ma doświadczenie z pszenżytem sianym w takim okresie?
 4. W sobotę chciałbym zasiać coś po kukurydzy. Czy pszenżyto wypali przy tak późnym siewie czy lepszym rozwiązaniem będzie pszenica ? Jakaś konkretna odmiana pszenżyta która dobrze znosi opóźniony termin siewu ?
 5. Panowie jaką odmianę pszenżyta polecacie ? Zastanawiam się między Tadeus, Atletus i Liborius Klasa 4B, poszedł kurzak pod pług , ale pH miejscami kuleje tzn są miejsca gdzie jest tylko 5,5 pH
 6. Panowie szybkie pytanko, zasiałem owies na polu gdzie rosły krzaki od parunastu lat, siane bez zamiaru zbioru , ponieważ słabo uprawiło się pole co za tym idzie nie dawałem żadnego nawozu Okazało się że owies jest całkiem niezły ale bardzo niski, jest jakiś sens dać teraz ze 100 kg saletry ?
 7. Pierwszy raz mam groch , przedwczoraj opryskałem 1,3 l Benz + 2,2 l Butoxone + 1 l adiuwantu Groch się bardzo poskręcał Przejdzie mu czy czymś go ratować ?
 8. U mnie żyto po oborniku , pokazuje się liść flagowy , jest mniej więcej do pasa, do tej pory było za mokro żeby wjechać z jakimkolwiek zabiegiem Czym to teraz skrócić ? Mogę zastosować już etefon?
 9. Coś sprawdzonego na chwasty dwuliścienne powschodowo w rozsądnych pieniądzach ?
 10. Zasiłem groch w sobotę ale bardzo dużo leży na wierzchu, czy on powschodzi? Dodatkowo od dziś do czwartku w nocy przymrozki rzędu -3 stopni
 11. Mam żyto po jęczmieniu ozimym Wyszło bardzo dużo samosiewów jęczmienia Jest jakiś oprysk który chociaż przyhamuje ten jęczmień ?
 12. Akurat PH jest w przedziale 6-6,5
 13. Zasobności na niskim poziomie
 14. A ja będę siał pierwszy raz groch , już zakupiona odmiana Astronaute , ale nie wiem czy dawać jakieś nawożenie pod korzeń ? Jeśli tak to co i w jakiej ilości ?
 15. Ile dać obornika od brojlerów pod kukurydzę ? Będę miał do dyspozycji trochę ponad 30 t/ha ale czy to nie będzie za dużo ? I jakie dać nawozy oprócz określonej dawki tego obornika ?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj