Skocz do zawartości
KrystianLS

Renault 145.14 TX TURBO (Problem)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KrystianLS    8

Witam wszystkich serdecznie mam problem z Renault 145.14 TX TURBO

Otóż chodzi mi o zapalanie ponieważ zdaje mi się że nie chodzi on na wszystkich cylindrach a po dłuższej chwili załapują wszystkie i wtedy chodzi jak rakieta.

Przypomnę też że gdy dodam startera to jest lepiej.

oraz od razu po odpaleniu i w trakcie jego z tłumika wylatuje biały dym oraz gdy się rozgrzeje to jest lepiej

Co to może być ? Czy mogą to być wtryskiwacze czy pompa czy może coś innego

Piszcie w komentach :)

liczę na pomcoc

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1489

ta renowka ma jakies swiece zarowe ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

radek199321    11

wyjmuj po kolei wtryski i przykręcaj je tylko do przewodów i zakręcaj rozrusznikem to się wtedy okaże czy końcówki leją czy dobrze rozpylają, jeśli będą dobrze pylić to raczej nie powinna to być wina ani pompy ani wtryskiwaczy a jakby któryś nie podawał paliwa to sprawdź go na przewodzie gdzie dobrze pyliło paliwo jeśli będzie dobrze rozpylał to wina pompy na tej sekcji a jak będzie dalej to samo to wtryskiwacz

Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Uziu92    1489

po jednej tej swiecy maja ? czy zarowa jest na kazdy z 6 garow ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Wojtek987    61

żarowa jest tylko jedna, a kolega @radek ma racje z tym sprawdzeniem wtrysków (sam sprawdzisz wtryski i pompę)

Uziu92    1489

dziala Ci ten uklad podgrzewania silnika ? jezeli tak i na nim odpalasz i to sie dzieje to sprawdz wtryski . potem kompresje.

Kupię opony 480/65/R28

KrystianLS    8

Mam jeszcze małe pytanko do Was

Na jakim ciśnieniu ustawia się wtryskiwacze w Renault 145.14 tx turbo ?

Jeśli dobrze podgrzeje w bloku to załapuje prawie od razu ale biały dym pozostaje ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Chudy44
      witam! mam pytanie chciałbym przerobic mojego MF 3080 rok 1986 typ sil:A6.354 na turbo:D
      co musze zmieniac w silniku?? tłoki korbowody walek rozrządu moze cos z głowiaca? wał korbowy?
      czy moze bez niczego turbo zalozyc??
      prosze o jakies wskazówki:P
      dzieki mam 20 ha
    • Przez kingkenny131092
      Witam, zakupiłem własnie ciągnik Renault Ares 825 z 2000r , i chciałbym prosić bardziej obeznanych uzytkowników ciągników Renault o pomoc w nauce obsługi tego ciągnika. Może jesteście w stanie dac mi jakies wskazówki co do użytkowania , eksploatacji czy serwisowania tego ciągnika?
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez skok
      Witam
      Mam zetora 12145 turbo i chce kupić do niego głebosza 5 łap na zabezpieczeniu kołkowym ziemia 3i 4 klasa płasko głebokosc pracy ok. 50 cm
      czy ten ciągnik da sobie z nim rade ????
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?