Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gadget

Szyba tylna do Renault 133.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gadget    0

Witam.

Panowie posiadam Renault 133 14 i mam problem z tylną szybą a raczej jej brakiem,tzn kupiłem ciągnik bez szyby którą w sumie już zamówiłem ale muszę zdobyć do niej klamkę,zawiasy i metalową ramę usztywmniającą...Gdzie można dostać takie gadżety po za serwisem oczywiście bo ceny mają zaporowe..

gadget    0

Szyba kosztowała 280 zł brutto więc pewnie oryginał to nie jest ale hartowana i z dziurami na klamkę, zawiasy itp..kupiłem ją w sklepie internetowym e-szyby...podałem wymiary i na ile zawiasów montowana ..Dzięki Piotrek,też dochodzę do wniosku żeby sklecić to samemu a na podaną stronkę napewno zajrzę

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    511

bardziej chodzilo mi o to czy szyba jest robiona do tej kabiny

jesli masz zawiasy, to masz przy kabinie po obu stronach po 2 otwory na sruby, jesli masz 5 przez cala dlugosc to byla montowana na grubszej gumie

czesci nowe pewnie bedzie ciezko dostac, szukaj uzywek z rozbiorki

Polska B

gadget    0

tak zamierzam zrobić,siłowniki kupie na allegro,klamkę i zawiasy jakies się dobierze trzeba będzie tylko jakąś używaną ramkę załatwić żeby szybę usztywnić ..acha szybka przyjechała dzisiaj na pudełku napis ,,Granit'' To była najtańsza oferta jaką udało mi się znaleźć bo ogólnie to między 500 a 750 zł trzeba zapłacic..

gadget    0

Panowie ja kupiłem szybę z Granitu za 280 zł plus 30 przesyłka więc jak słabo szukałem...?? Zawiasy już dorobiłem , siłowniki podejdą od seata toledo, klapy od bagażnika nie trzymały ale szybie dadzą radę (zbyt mocne nie mogą być ponieważ było by zbyt duże naprężenie na szybę) jeszcze jakieś plastiki(ograniczniki) muszę skołować żeby podczas skręcania szyby śrubami nie doszło do jej pęknięcia,uspawać trzeba jakieś usztywnienie szyby i finito...;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez DawidWsik
      Witam posiadam adaptację do ciągnika Renault Ares 546RZ. Mogę sprzedać sam rozdzielacz z dżojstik w niższej cenie. Wszystko sprawne zdemontowane z ciągnika. 
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-do-mailleux-mx-120-CID757-IDmeJSI.html