Skocz do zawartości

7711 numery silnika - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znajomy mojego wujka ma zetora 7711 czyli ten model co mój ale kabina innego typu. Problem jest taki że przy tegorocznym płaceniu OC zobaczył że jest napisane 7211.1 a w dowodzie ma 7711.2. Pojemność w dowodzie ma wpisaną 3595 - czyli wychodzi na to że 3.6 jak w 7211. Szukaliśmy oznaczeń silnika i nic nie znaleźliśmy oprócz nadlewu po prawej stronie niedaleko tego zaworu od powietrza gdzie widnieje "1177" i to wszystko.

 

Kupiony mniej wiecej w tych czasach co nasz zetorek. Z tego co mówił też kupiony był jako nowy. Spotkał sie ktoś kiedyś z czyms takim? Czy to tylko urzednik wypisujący dowód pomylił pojemnność? Ciaga podobne maszyny jak u nas więc moc raczej ta sama. Tylko czemu nie ma nic oprócz 1177 na bloku?

Opublikowano (edytowane)

Jest jakaś możliwość rozróżnić z zewnątrz silnik z 72 od 77? Pomijając oznakowanie typu wymienionego wyżej "1177"? Czy może po numerze silnika jakoś to w tamtych czasach robili - bo skąd by wzieli ta pojemność 3.6 zamiast 3.9?

 

 

Dzwonił że wymył dokładnie silnik i znalazł gdzieś te 7701 troche dalej od numerów. Czyli chyba ten problem rozwiązany ale mnie jeszcze zastanawia skąd przy rejestracji wzieli tą pojemność 3595 :ph34r:

Edytowane przez C-S-R
Opublikowano

Pewnie jak zauważyłeś w pierwszym poście już właśnie o tym napisałem że 7211 ma 3.6 ale czemu tak wpisali znajomemu w dowodzie od 7711 to jest zagadka.

 

Czy po numerach silnika czy jak? Bo ubezpieczenia też mu przychodzi że 7211.2

Opublikowano

Zwykła pomyłka. Tata w pierwszym dowodzie od 5211 miał wpisaną pojemność coś około 5200... Trzeba pilnować tego co jest wpisane na kwicie od OC (musi być to co w dowodzie) bo mogą być problemy...

Opublikowano

Urzędasy w wydziale komunikacji wpisują różniste cuda w dowody rejestracyjne. Przy jednym ciągniku mam wpisane 0 (zero) przy masa pojazdu:P. O tym, że źle przepisane z homologacji dodatkowo od innego modelu to norma. Mylą silniki, dpm, masy całkowite, masy ciągniętej przyczepy ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Harnas16
      Jaki zalać olej do silnika Renault 110-54 1997 rok :)
    • Przez Darek_d12
      Witam, czy ktoś wie gdzie może znajdować się odma silnika w deutz fahr Agrofarm 430 profiline.
    • Przez daktobik123
      Witam szanowne grono. Panowie Ursus c-360 wyszła mi korba bokiem myślałem o zakupie silnika po regeneracji ale wpadł mi w ręce silnik Perkinsa z agregatu wojskowego . Mam pytanie czy w miejsce orginalnego silnika mozna wlożyc silnik 3p ? czy bedzie on pasował na mocowania ? Czytałem że pomiędzy skrzynią a silnikiem trzeba włożyć jakiś dystans. może ktoś z Was robił taki przeszczep i podzielił by się informacjami na ten temat.
    • Przez Tomi35
      Witam panowie mam problem z cisnieniem oleju w silniku mwm renia 103-54 mianowicie przed remonten cisnienie na rozgrzanym silniku spadlo do zera teraz gdy silnik jest po remoncie ciśnienie też spada do 0.7 w Tym że tak całą gura nowa wał po szlifie pompa olejowa nowa zaworki przy filarze olejowym do regulacji ciśnienia  też i nadal bardzo słabe ciśnienie co za przyczyna może być 
       
    • Przez AchimR
      Wielu z Was posiada te ciągniki, ale wiemy, że niektórym przeszkadza głośna i metaliczna praca silnika. Jeżeli ktoś Wam powiedział, że tak musi być, to zapraszam do obejrzenia filmu.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v