Skocz do zawartości

DAREK

Members
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

1 obserwujący

O DAREK

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • ICQ
  0
 1. Lucerna

  a umnie dopiero kupkówka nieśmiało zaczyna kłoski puszczać . Jakie to województwo ?
 2. Zetor 7745

  zależy ,gdzie jeździsz? Na utwardzonych drogach lub zawsze tam ,gdzie nie masz wyraźnego poślizgu kół tylnych napęd ,zgodnie tym co pisze instrukcja obsługi , powinien być odłączony . Jest także mniejszy promień skrętu bez włączonego przodka .
 3. Festulolium

  kolego "mazowszak " możesz napisać coś więcej o tej trawie :wymagania , walory ?
 4. Jabłoń

  niech no tylko zakwitną jabłonie !!!!
 5. Jęczmień jary

  popadało ?
 6. Zetor 7245 leci paliwo z komina

  robiłeś zawory ? Może to nie paliwo a olej przepuszcza na trzonkach zaworów ? Jeszcze pytanie jakie zestawy naprawcze zamontowałeś ,bo jest tego kilka odmian / Co do tłoków z większą komorą to nie są od turbo a zostały wprowadzone ,bodajże w 1988r. razem z trzema pierścieniami (katalog części o tym informuje)
 7. w każdym bądź razie nie powinno tak się dziać w ciągnikach opuszczających fabrykę , bo co do jakości części przeznaczonych na remont to długo by tu pisać
 8. Tarcza sprzeglowa zetor forterra 11441

  [quote name='korks' timestamp='1397634410'] 4130 mth . Zetora pewnie składał jakoś Czech w poniedziałek po weekendzie:-P [/quote] tzn. co masz na myśli ?
 9. Sipma Z-224/1

  no,no !! Jak w zastępstwie ma być ten Metal to nie śpiesz się ze sprzedażą Sipmy
 10. ja bym na 99% stawiał ,że problem leży w uszczelnieniu tłoka. Ten 1% to rozdzielacz . Zawór przeciążeniowy nad pompą odpowiada za wielkość ciśnienia w układzie przed rozdzielaczem podnośnika ,a jak już podniesie i nie trzyma to albo tłok albo rozdzielacz .
 11. Zetor 10540

  na czym polegała regulacja pompy ?
 12. nie pozamieniaj wzajemnie stopek korbowodów i stopek bloku silnika bo to wszystko jest rozwiercane parami. Jescze sprawdź stan kołnierza pod pierścień uszczelniający ( simmering) . Jak wyżnięty rowek i nie ma możliwości przesunięcia uszczelniacza to też trzeba przeszlifować . Jak da się przesunąć to uważaj żeby przy pracach związanych ze szlifowaniem nie porysować tego kołnierza.
 13. montaż hamulców zetor 4320

  nie sądze żeby w prosty i tani sposób dało by się to rozwiązać przy pomocy elektrozaworu Zapewne masz w nim wyrównywacz ciśnienia hamulców ( aluminiowy ) ale zaślepiony korkiem . Można dołożyć do niego sterowanie zaworem powietrza ,który też musiałbyś dokupić i to pewnie wyjdzie najtaniej.
 14. Bonair-Jałówka

  ma coś chyba z rasy Normandzkiej ?
 15. Unia Famarol DF 120 1.8

  kolego ,jak wyjeżdżasz z takimi opiniami to napisz coś konkretnego !!! Większość opini o tych prasach jest pozytywna tym bardziej lub pomimo tego ,że to polska maszyna .
×