Skocz do zawartości

Ford 8630 nie chce jechać do tyłu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta skrzynie stosowano w new holand chyba tam jest bodajże kilka sprzęgieł sterowanych elektrohydraulicznie a sama skrzynia składa się z dwóch skrzyni. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to za usterka. A jaki błąd ci wywala? Jeżeli coś złe napisałem odnośnie skrzyni proszę o poprawki. Nie miałem nigdy styczności z fordem

 

 

A błąd ci wyświetla na wyświetlaczu w kabinie kod? Np 15? Jak w nh? Czy jak bo naprawdę niemialem styczności z Ford

Opublikowano (edytowane)

Robiłeś kalibrację skrzyni?

Edit:

Może by zmienić tytuł tematu bo w ogóle nie wiadomo o co dokładnie chodzi bez otwarcia.

Edytowane przez mtracz
Gość Profil usunięty
Opublikowano

Tytuł tematu poprawiony, a autor otrzymuje ostrzeżenie na podstawie pkt. 1.5 taryfikatora ostrzeżeń.

Opublikowano

siema

posiadam też forda 8630 i mam identyczny problem jak ty.

jak ciągnik jest zimny to troche coś tam cofnie ale zaraz wyświetlacz zaczyna migsć i już nie cofa, przy większym biegu coś tam ciągnie do tyl ale najwyżej do metra cofni i też nie mamy pojecia bo biegi słychać jak zmienia . olej w skrzyni jest, nawet filtry powymienialośmy ale to nic nie dało . dzwoniliśmy do speca z mazowsza który sie zajmuje zachodnimi maszynami to powiedział że to mogą być tarcze pozdzierane albo sprzęgiełka zepsute ale ciągnik trzeba był by zawieść pod Warszawe , a ja z pod Kłodzka jestem też troche lipa. serwis new hollanda nie daleko mnie sie znajduje, prawde mówiąc nie wiem czy sie nie opłaca do niego brać , powiedzą pewnie z 20 tyś albo nawet i więcej . kiedyś wogóle nam biegi ne wskakiwały ani do przody ani do tyłu zadzwoniliśmy do serwisu new hollanda który sie znajduje ne daleko mnie , przyjechało dwóch magików jeden do ciągnika weszedł cos tam niby robił drugi podeszedł do ciągnika i poodłanczał przewody które sa za schodkami koło akumulatora popsikał 2 razy WD-40 , podłączył wszystko z powrotem . wszystko zaczeło działać i skasowali nas 800 zł .

Opublikowano

Tak tak to powinny być zawory znajdują się one pod gabiną przy akumulatorze trzeba je wyczyścić,jeżeli jest tam ktoś u ciebie kto naprawia new holland'y powinien zrobić to bez problemu :D Zajrzyj na mój kanał na youtube:http://www.youtube.com/channel/UC72S_sUcAcf1h0Mp79KXZ1Q

Opublikowano

na desce żadna kontrolka nie świeci,do przodu z biegami żadnych problemów nie ma bo normalnie jezdzi

tak jak pisałem wcześniej z tymi zaworami kiedyś mieliśmy problem , wtedy anie do przodu ani do tyłu nie wchodziły.

a tobie na wyswietlaczu też H 6 migało jak przestał jezdzić ?

Opublikowano

Tarczki nie będą miały winy u ciebie bo w tej skrzyni masz 2 kosze. 1 od biegów parzystych drugi od nieparzystych i wstecznego(chyba tak jest) Jeżeli były by winne tarczki to nie jechał by do przodu na tych biegach co na tym samym koszu. Bo jak mniemam do przodu jedzie normalnie bez zastrzeżeń? Też zacząłbym od zaworów.

Opublikowano

   Pisz na prywatną wiadomość,to się prędzej doczekasz odpowiedzi ,przynajmniej od razu widzi,a tak na marginesie to szukaj w necie pdf niepłatnego katalogu,obojętnie w jakim języku.Powodzenia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez radox
      Wyciek ropy z tej dziurki pod śrubą po rozgrzaniu wyciek się zmniejsza,jak to naprawić? Ktoś podpowie. Silnik Perkins. 


    • Przez oki39
      http://konedata.net/Traktorit/schluter.htm mam takie pytanie a zarazem temat do rozmowy o tych ciagnikach. Czy te pochylone szyby do produ czy to byl tylko taki wymysl czy one mial sprawiac ze kabina byla lepsza od innych?
    • Przez wiktr
      Witam Posiadam ciągnik yanmar af330 nie chce jechać do przodu czy tyłu posiada rewers na wysokich obrotach czasami złapie że pojedzie ale bez, sprzęgło wydaje się dobre, grubość tarczy nominalna co do oleju w skrzynie był nad stan. gdzie i czego szukać jeśli można prosić z jakimś zdjęciem. z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez DW88663311
      Witam 
      Mam problem z pacjentem lamborghini Premium 950DT.
      Miga kontrolka wykrzyknik w trójkoncie i neutral i nie załącza do przodu ani do tyłu.jest ktoś kto miał taki sam problem lub co moze byc przyczyną ?




×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v