Skocz do zawartości
sosek xu li

..::Biznesplan::..

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sosek xu li    4

Witam! Mam zamiar zakupić ziemie i chciałbym skorzystać z kredytu na ,,Młodego rolnika,, aby uzyskać pożyczkę muszę napisać biznesplan. Czy ktoś może robił coś podobnego...? To czy ma może jakiś wzór takiego właśnie biznesplanu? Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

elwis2    11

No ja też kupuje teraz ziemie,biznesplan robią mi w ODRZe.Sosek ile kupujesz ziemi i za ile?

Wiadomość z agroFakt.pl

jan2130    17

Witam przeciesz sam biznesplanu niemozesz sobie zrobic kazdy biznes plan musi miec opinie ODRu bez niej niemasz po co isc do banku a ezeli kwota kredytu przekracza 100000zł to opinie musi wydac wojewódzki ODR ato wszystko wiaze sie z kosztami decyzja i zrobienie biznesplanu to jakis procent inwestycji ajezeli zalezy ci na czasie to radze ci dac ze 100 temu co bedze robił ten biznes plan do kieszeni zrobi ci tak ze nie bedzesz miał zadnych korekt i zrobi ci w pare dni bynajmiej umie magiczna stowa załatwiła biznes plan w 3 dni z opinia :rolleyes:

hans334    0

witam wypelnial moze ktos do kredytu z ARiMR wzorcowy biznes plan ???

ja robie ostatnie szlify ;) i tak sie zastanawiam moze ktos mi podpowie jakie wartosci maja miec wskazniki na ostatniej stronie .....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się