Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tnaglak

Jaka szer szufli do 7211?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Zależy co będziesz ładował tą szuflą. Ja mam 160cm i napchnąć ją całą ziemią jest bardzo ciężko. Jeśli np. ładowałbyś zboże to i 200cm da radę.

tomek73    188

Żeby ziemie nabrać pełną to trza mież dużą wprawę, bardzo silną i ciężką ładowarką. Ja fadromą nie nabiorę nie raz, odpadu z kamienia potrafię do pełna nie nabrać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartek_WW
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego na temat ciągników Zetor 7745 oraz 7245. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi traktorami ? Z jakimi maszynami mogą współpracować ? Jak sprawują się te ciągniki w transporcie ( chodzi mi o uciąg na drodze asfaltowej ).
    • Przez tomato21
      Witam mam zetora 6245 w ktory założyłem nowy blok po przemrożeniu. Nowy blok jest od 72XX-średnica tłoka 102(bo podobno do 62XX-średnica tłoka 100, już nie produkują). Pompa wtryskowa jest ta sama, nie została zmieniona ani oddana do regulacji/sprawdzenia.
      Wie ktoś czy pompy wtryskowe w 62XX i 72XX różnią się wydatkami lub dawkami paliwa. Jeśli ktoś posiada takie dane to proszę o zamieszczenie.
      Pozdrawiam i dziękuje z góry
    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez skok
      witam wszystkich
      mój zetor 7211 wydmuchuje olej rurkom która wychodzi z silnika po prawej stronie (siedząc w ciągniku )tak zwaną odmą co morze być przyczyną i jak to usunąć ???