Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rolnik6666

Claas Mercator 50 silnik Deutz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik6666    4

Witam. Od dwóch lat posiadam kombajn Claas Mercator 50. Posiada silnik Deutz-a 4 cylindry oraz heder 2,5. Mam pytania do posiadaczy tych Claas-ów.

Czy mogę zastąpić jego heder 3m.?? Czy kombajn nie będzie mieć kłopotu.?? i zastanawiam się nad jedną rzeczą.. szukam takiego Claas-a który jest identycznie podobny do mojego i nie mogę znaleźć w internecie.. gdy patrze na inne 50.. moją one np. 3m, silnik 4 cylindrowy perkins.. czy ten mój kombajn to z innej produkcji.?? czy perkins jest silniejszy od deutz.?? Za odpowiedzi z góry dziękuje :)

robert983    22

Witam silnik deutz 4 cyl.ma 71km ja w swoim deutz fahr mam heder 3m ale mocy ma na więcej więc jak znajdziesz 3 m heder to powinien spokojnie dać radę

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    179

Perkins w Mercatorze to jak się nie mylę to A4.236 tylko o podkręconej mocy do ok 80 KM, normalnie to ten silnik ma od 60 do 72KM. Natomiast silniki Deutza mają od 60- paru do 80 KM. Spokojnie da radę z 3m hederem. A to że masz silnik Deutza a nie Perkinsa to tylko na plus pod warunkiem że nie był przegrzany.

rolnik6666    4

Możliwe żę to Claas Protector.. Bo mój kombajn był z tych pierwszych mercatorów i tak zostało..Silnik nie jest przegrzany.. tylko teraz będzie trzeba heder znaleźć..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować