Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
muflon19

John Deere 950 cieżko zapala

Polecane posty

muflon19    0

Witam ! Mam Jd 950 i jest z nim następujący problem. kombajn nie może zapalić. Wymieniłem już rozrusznik ponieważ stary słabo kręcił ten kręci szybciej ale nie może odpalić. Silnik oleju nie bierze dymić nie dymi jak już odpali (odpala na zaciąg na dlugości 1m). jak kręce rozrusznikiem także nie puszcza żadnego dymu. Pod zbiornikiem znajduje sie pompka elektryczna od paliwa czy ona może mieć wine? Z góry dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl

tespis17    21

Też stawiam na pompkę. Możesz spróbować z baniaka zapalić (oddzielny zbiornik) i będziesz miał pewność.

muflon19    0

To jest pompa rotacyjna a w moim krótkim życiu nie miałem za wiele do czynienia z takimi pompami paliwowymi ale dzięki. Sprawdze jak odpali z osobnego zbiornika. A tą bańke z paliwem podpiąć od razu pod pompe czy lepiej pod filtr ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez jacek5227
      Witam, mam pytanie czy da się jakoś zwiększyć prędkość maksymalną w JD 6900 ('97r z rewersem przy kierownicy) ze skrzynią Power Quad? Czytałem ze można zwiększyć do 50km/h, to prawda? Jak to zrobić? W moim JD w miejscu biegu F jest jakby zaślepka 
    • Przez John_Deere_6800
      Witam, otóż mam taki problem z jd 6800 podczas używania wyjść hydraulicznych wywala nakrętkę ze zbiorniczka wyrównawczego i wylewa olej, nie wiem co może być tego przyczyną przecież do tego zbiorniczka powinien ściekać olej który wyleci podczas odpinania węży a nie olej pod ciśnieniem. Może ktoś miał już taki problem w swoim jd. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
    • Przez jacek5227
      Witam,  niedawno kupiłem Jelenia więc czeka mnie wymiana olejów w silniku i skrzyni. Mówi się, że w JD nie można żałować kasy na oleje, bo to podstawa sprawności (skrzyni i nie tylko)   Sprzedawca polecał mi do skrzyni oryginalnego HY-GARDa a do silnika oryginalny John Deere 15W40 albo zamiennik od FUSCHa  :rolleyes: Pytania do was: Jakie oleje macie w swoich JD? Jakie możecie polecić?  :unsure:  Proszę o pomoc.

• Przez bizonbs
      Witam wszystkich forumowiczów. W ostatnim czasie w mojej okolicy jest ogromny popyt na usługi kombajnem. Przykładowa cena za Bizon z056 to 350zł/h. Zastanawiam się nad kupnem kombajnu z przeznaczeniem jedynie na usługi. U siebie mam tylko kilka hektarów zboża. Mam własny budżet 60 tys. Nie chcę jednak pakować się w kredyty i brać coś większego. Co możecie polecić? Bizon? Czy coś innego. Od razu zaznaczam że kosa max 5,2m, no i sieczkarnia musi być. Nie wymagam cudów. To ma działać a nie wyglądać, o wygląd ja już zadbam . Proszę o pomoc.