Piters182

Skręcane czy Spawane

Polecane posty

Piters182    29

Czy ktoś może mi doradzić jakie by były lepsze felgi do DF Agrotrona K 410, ciągnik będzie pomoczniczy, rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, prace z ładowaczem.

casejx    30

Jak do prac z ładowaczem leprze są spawane, bo są mocniejsze. Lecz przy spawanych nie masz mozliwości regulacji rozstawu.

Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

Junkers    42

Jesli masz regulacje rozstawu na polosiach to skrecane ci niepotrzebne..

Jesli masz regulacje rozstawu na polosiach to skrecane ci niepotrzebne..

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Piters182    29

Aby ten wygląd dużo brzydszy no i gorsza wytrzymałość, jeszcze w skręcanych można rozszerzyć i poprawić skręt i stabilność ciągnika. Aby ten wygląd najgorszy.

Edytowano przez Piters182

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deer
      Mam pytanie.
      Przy ciągniku mam koła tył 18,4/85 R38 a przód 14,9/85 R28.
      Jak dobrać wąskie koła ?
      Jaka powinna być ich szerokość (jak najwęższe) tak aby na tylnym podnosniku zawiesić jeszcze ze 2,5 T a ciągnik sam waży ok 5 T (JD6520), no i wszystko sie kupy trzymało, a jazda nie była igraniem ze śmiercią .
      No i oczywiście by średnica przednich współgrała z tylnymi, bez rozbierania skrzyni .

Może ktoś ze społeczności AF użytkuje koła wąskie u tego typu ciągników i podzieli się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Z góry dzięki za pomocne rady .
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez lysonzi1
      Witam, kupiłem ciągnik ursus 4512 z myślą że będzie służył w opryskiwaczu. Obecnie ma koła 16.9 r30, czy nie są one za szerokie? Czy warto zmieniać na węższe? Jak to widzicie, i jakie rozmiary kół posiadacie w tego typu ursusach?
    • Przez lanos1781
      Część. Mam ciągnik na którym są założone z tylu opony 13.6 r38
      Ciągnik chodził w oprykiwaczu stąd takie wąskie felgi i opony. Chciałbym go wykorzystać do siewnika zbożowego i tam wiadomo im szerzej tym lepiej. I teraz pytanie bo widzę dużo na olx ogłoszeń z bliźniakami w takim samym rozmiarze czyli 13.6 r38
      I teraz czy powinno się zakładać takie same opony na tylną oś ciągnika jeśli chodzi o bliźniaki? Bo gdzieś czytałem że powinny być niby średnicowo mniejsze. Bo te ktore chce kupić mają system mocowania 5 ramienna gwiazda Kock molcon.
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj