pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

Hanter150    2

Ja jeżdżę do ODR-u do Grabanowa na wystawę .

KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Wiadomość z agroFakt.pl

buchaj    0

@Ferdek07 - a czy w Rejowcu są co roku. Bo ode mnie to niedaleko, więc może bym się kiedyś wybrał.

Hanter150    2

W tym roku mi przepadła choć niedaleko mieszkam. Tak to zawsze trąbili o tym a w tym roku nikt nic nie powiedział. 5 lat po kolei jeździliśmy a w tym roku nie. Ale następnym razem na pewno nie przegapie. @Mirasek skąd dokładnie jesteś???

KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

mirasek    8

Precyzyjniejszą lokalizacje wyśle Ci na PW. Ja byłem w tym roku i nawet wygłupiłem sie w konkursie KRUSu, zaszczytne przedostatnie miejsce i komplet kluczy z jak to nazywam "blokadą dynamometryczną" :( ale przynajmniej śmiesznie było.

DJBOMBA12    11

na dozynkach w Radawcu sa pokazane maszyny w 2006 to mój wójek (Traktor Serwis) który jest dilerem Prezentował NH TS115A Ursusa jakiegos i chyba cos jeszcze. W roku 2007 prezentował 2 Landini i Fotona. (Teraz NH przeja Rolmax a mój wujek dostał landini) Ale NP: Garvit albo Rolmax mugł by postawic nawet z 1 ciagnik takto zawsze jest tylko mój wujek.

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

mateus2222    0
Ja w Rejowcu byłem w tym roku

siema ja jeżdż do rejowca bo jestem z okolic chełma i w rejowcu jest co roku chyba tydzień przed końskowolą pozdrawiam

no więc wystawy w Rejowcu sa co roku bylem już z 5 razy...w 2007 też FINO z Chełma zrobiło pokazy i pewnie w 2008 też zrobią ...a tak po za tym to jeszcze w Szepietowie są jakieś wystawy

Hanter150    2

@Chota daleko masz do grabnowa??

Chota    1
@Chota daleko masz do grabnowa??

na gg do mnie zagadaj a dane na pw ci wysle

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

mirasek    8

Kilka kilometrów od Białej Podlaskiej, zawsze po żniwach jakoś (dobrze gadam? :rolleyes:)

Hanter150    2
Kilka kilometrów od Białej Podlaskiej, zawsze po żniwach jakoś (dobrze gadam? :rolleyes:)

Dobrze tak gdzieś koniec sierpnia początek września chyba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez magdac
      CTR zmieniły datę i odbędą się w tym samym terminie, co agrodays. Planowałam wybrać się na oba wydarzenia i teraz mam dylemat. Na ctr byłam w zeszłym roku i było ok. Na agro days miałam jechać pierwszy raz. Ktoś się jeszcze wybiera do Warszawy w lutym? Które targi lepsze? A może jednego dnia da się ogarnąć obie imprezy?
    • Przez nowa11
      Posiadam 3ha ziemi rolnej (piękny widok na jezioro) myślę o wynajęciu jej na cele turystyczne.Jak to wygląda od strony prawnej (czy muszę przekształcić , jaka z umową wieloletnią itd.)🤔
    • Przez eryk94
      Cześć wszystkim wybiera się ktoś na MTP w Poznaniu na Narodową Wystawę Rolniczą 30.11-2.12.2018 ?
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat? 

• Przez KamilHoney19
      Witam mam zamiar otworzyć własną firmę.Jest to firma typu ulotki/kurier.Wciąż jest nisza na rynku.Wiem że aby uzyskać dotacje z unii muszę złożyć wniosek.Podobno zajmują się tym specjalne firmy.Takie jak ta http://www.eljottech.pl Co o tym myślicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.