Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lepiej jak sobie stary silnik wyremontujesz te nowe bloki nie wiem czemu sa zle osiowane czy jakos tak i powierzchnia pod głowice jest nie równa szkoda zachodu z tymi dziwnymi odlewami szkoda czasu i pieniedzy na te buble gosc 2 razy wymienial funkiel nówke blok bo głowice nie rowno siadały a musial kupic nowy bo mu korba bokiem wyszła a szkoda mu tego traktorka bo przywiazany jest do tych ursusków.

Opublikowano

u nas jest silnik do remontu pełen remont zaczynając od wtrysków po wał  ... i tak sie zastanawialiśmy nad nowym ale te co są na allegro to widac że buble w dodatku ta cena 4 tys za nowy he he juz wolę wyremontować cały dać 7 tysi i miec pewnośc solidnego bloku :

;0

Opublikowano

u nas jest silnik do remontu pełen remont zaczynając od wtrysków po wał  ... i tak sie zastanawialiśmy nad nowym ale te co są na allegro to widac że buble w dodatku ta cena 4 tys za nowy he he juz wolę wyremontować cały dać 7 tysi i miec pewnośc solidnego bloku :

;0

 

Wolał kupic nowy bo jednak spawany albo klejony to juz nie jest to co jeden cały odlew ale te nowe bloki to tak jak by pijany Pan Wiesio składał "u siebie rób jak u siebie, a u ludzi na odpier..."

Opublikowano

a nie lepiej kupić silnik po remoncie od zetor? ja mam od 7211 z woli paciorkowej spod radomia daliśmy 5,5 tys plus stary silnik  na zdanie :) i mam 66koni:) spalanie jak w c360 i ogromny zapas mocy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Tadeusz1212
      Duzo jest roboty zeby wymienić uszczelka pod głowica w Ursusie C-360 ??? Pobawić sie samu czy lepiej dać do mechanika ??? Musze wymienić bo olejek zaczyna lecieć jeszcze nie wydmuchuje ale czym prędzej tym lepiej.
    • Przez Kuba1998
      Ursus c360 ciężko odpala rok temu generalny remont nowe głowice tloki tuleje wał itp pompa i wtryski regenerowane parę dni temu i ciężko odpala na zimnym trzeba okolo minuty kręcić przy czym idzie bialy dym a jak juz odpali to ciężko ma wejść na obroty dopiero po ok 3 minutach chodzi prawidłowo i pozniej jak sie rozgrzeje pali od strzała mógłby ktos pomóc gdzie szukać przyczyny? 
    • Przez Agroagro1
      Witam wszystkich forumowiczów!☺️
      Otóż 
      Mam problem. Otóż od dzisiaj słyszę przy silniku przy chłodniczce oleju dziwny dźwięk jakby bzyczenia...
       
      Silnikn deutz 4 cylindry na pompowtryskiwaczach. Siedzi w koparce. 
      Załączam film podglądowy.
      https://youtube.com/shorts/AMOMLCMCogc?feature=share
      Może ktoś coś z tego rozumie?
       
    • Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez Ursuss12
      Witam wszystkich,
      Mam problem w C360 ze stukajacym popychaczem, odbywa się to na wolnych obrotach. Wyjąłem wszystkie popychacze przez dekielki z prawej strony silnika,nie było problemu z wyjęciem poza jednym, jeden popychacz stawiał opór,ale dało się go wyciągnąć. Po wyjęciu okazało się że jest on trochę wytarty, wyglądało to tak jakby się nie obracał tylko dochodził do pewnego momentu i wracał z powrotem. Włożyłem nowy w to miejsce i stukanie znikło,ale po tygodniu znowu wrócił właśnie z okolic popychaczy. Czyżby coś było z wałkiem? Wygląda to tak jakby popychacz się zacinał i właśnie wtedy stuka,bo czasami  przestaje i po chwili znowu stuka. Odbywa się to tylko na wolnych obrotach i jak sie trochę rozgrzeje,na zimny nic nie stuka.
      Również ciężko pali na zimnym silniku, kręcić kręci dobrze tylko jak już zapali to nie reaguje na gaz i gaśnie tak jakby paliwa nie dostawał i tak z trzy razy a potem już chodzi normalnie. Z tym paleniem myślę że to kąt wtrysku może mieć znaczenie ponieważ nie mogę ustawić na kreskach,jest minimalnie nad kreskami a pompa już maksymalnie do bloku dosunięta. 
      Pompa po regeneracji,wtryski sprawdzone i ustawione.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v