Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
walusls

Malowanie

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Voo    38

Już był podobny temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/60758-pistolet-elektryczny-do-malowania/ :) A co do pistoletu to znajomy takim http://allegro.pl/dedra-pistolet-do-malowania-natryskowego-hvpl-600w-i3195277477.html pomalował pół samochodu i wyszło całkiem nieźle.Pojawiła się delikatna skórka pomarańczki ale za te pieniądze nie ma co narzekać.Poza tym nawet pistoletem za 2 tyś można marnie pomalować jak lakiernik nie ma pojęcia o robocie <_<

Ja polecam te pistolety,tylko kup te trochę droższe z metalowym zbiornikiem np ten co podałem,na pewno lepiej będzie pomalowane niż mazanie pędzelkiem .Te tanie mogą pluć farbą a nie malować.

I pamiętaj że 80% sukcesu to porządnie przygotowany materiał do malowania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez jakubczyk
      Witam, post na szybko bo muszę lecieć do roboty, z resztą coś o tym wiecie Sprawa jest taka, że kończymy spawanie lawety pod baloty, taka w połowie samoróbka, w każdym razie zbliża się czas malowania i co? Myślę skombinować jakieś naklejki firm które zajmują się produkcją lawet i omalować ją na taki sam kolor że niby jakby co mam lawetę z Wieltona na przykład I moje pytanie, jakie firmy produkują lawety? Wielton na pewno. I macie pomysł skąd wziąć takie naklejki? Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez TEVEZ
      Żeby był w miarę dokładny,odróżniał fabryczny lakier od lakierowanego.
      Cena około 200zł.Głównie do mierzenia grubości lakieru przy osobówkach.
    • Przez ddaanniieell
      Jakich firm używacie lakierów? Grene Agtech-Granit, Kramp.

Jakimi lakierami się Wam lepiej maluje?