Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bocianlask

Spusty/ korki oleju MF 6180

Polecane posty

bocianlask    3

Witam

Szukałem na forum lecz nie znalazłem odpowiedzi.

Chciałem Was zapytać gdzie znajdują się korki do spuszczenia oleju ze skrzyni. Na forum było podane, że są dwa lub trzy, ja zlokalizowałem jeden ( za prawym kołem na dole)

Gdzie są pozostałe?

Do oleju silnikowego jest jeden? -lewa strona silnika na środku

Proszę o odpowiedź, ponieważ czeka mnie wymiana olejów.

Na zdjęciach są cyferki:

1- filtr siatkowy hydrauliki?

2- korek spustowy oleju?

3 - drugi korek spustowy????

dsc01600w.th.jpg

dsc01599d.th.jpg

dsc01597na.th.jpg

Pozdrawiam

są dwa korki zaznaczyłeś je na zdjęciach filtrów masz 3 puszka siatkowy i wkład do filtra od wspomagania. olej ze skrzyni spuszczasz z tych dwóch korków a 3 korek to od silnika

pawlo36    5

pod numerem 1 masz filtr siatowy a korki to tak jak kolega napisal i tak jak masz zaznaczone czyli dwa na skrzyni

Wiadomość z agroFakt.pl

bocianlask    3

ja spuszczałem olej tylko z spustu nr 2 źle zrobiłem?? no i filtr siatkowy

Z tego co wyczytałem w innych tematach mógł nie zlecieć cały olej ze skrzyni.

Ile weszło Ci nowego oleju?

Książkowo podobno wchodzi 68l

kamilb    5

Ciężko powiedzieć... te sprzęgło szarpie i nie chciałem iść w duże koszty wiec zrobiłem tak spuściłem olej z 5425 olej miał 1360mtg i filtry wiec ile było tam to jakieś 50l a do 5425 wlałem 60l nowego i wszedzie jest stan. Zrobiłem tak bo olej w 5425 miałem czarny smierdzacy i niewiadomo ile lat i ile godzin przepracował za granica. Mój olej nie był mieszany z innym był nawet czysty jak bedzie mi sprzęgło chodziło to kupie nowe filtry i oleje jak nie to sprzedam ciągnik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kobra66
      Witam! Miga kontrolka ciśnienia oleju w silniku a wymiana czujnika nic nie dała po wkręceniu zegara wskazuję właściwe ciśnienie. Czyżby nowy czujnik był nie sprawny? A może problemu trzeba szukać gdzieś indziej. Pozdrawiam.
    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.
    • Przez BenT
      Witam.
      Zakładał ktoś może zegar ciśnienia oleju do silnika mwm? interesował by mnie jakiś schemat i jaki gwint.
      Drugie moje pytanie odnośnie nawiewu. Na 1 i 2 biegu nawiew dmucha na 3 nic miał ktoś może z tym styczność?
    • Przez Rolnik11441
      Witam mam pytanie czy ktos mial taki problem w zetor forterra 11441 ze nie bylo wogole ciśnienia oleju?
    • Przez bocianlask
      Witam,
      W moim MF 6180 nie posiadam zbiornika na płyn do spryskiwaczy. Chciałbym go zalozyc, ale niestety nie mogę namierzyć, ani kostki do podłączenia, ani rurki na płyn. Moglibyscie sprawdzić u siebie skąd dokładnie wychodzi ta rurka oraz zrobić zdjęcie kostki podpiętej do pompki? 
      U siebie znalazłem jedną wolna kostkę (zielony i czarny przewód)i jeden wolny przewód(niebieski). Lokalizacja na zdjeciu. Od czego to jest? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.