Skocz do zawartości

Polecane posty

eldero    0

Witam,

http://www.frisomat....eria-zdjęć.aspx

cena tego obiektu wynosi ok 170 tys wymiary 9,4x40x4 wys sciany bocznej

w tej cenie jest montaż, orynnowanie, świetliki, blacha,dostawa można powiedzieć,że płacisz i nic nie obchodzi oprócz pozwoleń i przygotowania terenu (posadzki leje się samemu w środku)

\

jak myślicie czy cena nie jest wygórowana? może znacie jakieś lepsze firmy które świadczą podobną usługę w cenach no ,że tak powiem nie wygóroanych, zaznaczam ,region jest bardzo zimowy. obiekt służyć do przechowywania maszyn

pozdrawiam i czekam na sugestie:)

ps.http://www.frisomat.pl/pl/Produkty/Sigma/Home.aspx

ta wiata ma wymiary 14x40x4,5 305tys netto za full opcje(co powyżej)konstrukcja cała ze stali

lecz myślę,że tak aż wielki obiekt jest zbędny no i cena też duża...

Edytowano przez eldero

ReMeK8250    30

Ta cena jest za wiatę obłożoną zwykłą blachą czy warstwową? Jakie drzwi są w tej cenie i ile ich będzie? A ile masz maszyn, że twierdzisz że za duża? :P

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Delta ma trochę drewna w konstrukcji. Cena z fundamentem? Ja miałem pół roku temu ofertę na Deltę 13 na 30 z fundamentem za 170 netto.

Edytowano przez MDSikor

eldero    0

to jest cena nett, mieszkam w wojewódzctwie o pokrywie śnieżnej dużej więc powiedziała mi pani ,że architekt stwierdzi czy trzeba fundament,czy wystarczy kielichy zalać.....jeżeli kielichy to oni chyba. Blacha trapezowa, nie warstwowa,za warstwe liczą sobie 90zł netto,ale myślę,że nie jest potrzebne, bo po prostu chcę chować maszyny na zimę i ogólnie,aby nie rdzwiały jak stoją gdzieś tam przy ,,domu''. Mowa tutaj o prasie, pług, brony , zgrabiarki, kosiarki itd sporo ich jest. czekam na ofertę z innej firmy. w cenę są wliczone jedne wrota rozsuwane. delta ma właśnie drewno ,a wiem po swojej oborze jak to potem jest,ale w sumie inne warunki będą bo wiadomo co obora z krowami,a co z maszynami wiatka;) co myślicie o tym?

lukaczmarek    265

mogę ci powiedzieć ze oferty firm takich jak frisomat czy borga będą jakieś 25% droższe od tego co możesz sobie na allegro wyszukać.

Oprócz tego te hale robione są że tak powiem tylko na daną wytrzymałość, czyli nie będziesz mógł sobie niczego np pod sufitem zamontować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ramzes1987x
      Hej chcę postawić wiatę opartą na metalowych słupach i konstrukcji o wymiarach 12mx30mx4.5m (długość,szerokość,wysokość) i mam pytanie czy muszę robić na te pozwolenie na budowę, rysunek itp? Jakie mogą być koszty tych spraw papierkowych? Nie ma szans się załapać na jakiś zwrot lub dotacje?
    • Przez wojtek161
      http://moto.allegro.pl/produckcja-wiat-stalowych-i2948975184.html
    • Przez mateuszpies
      chciełbym hodowa świnie na wolnym powietrzu i tylko latę. prosiaki bym kupował. hodowla znajdowywała się by 1km od gospodarstwa. moje pytania to takie:
      - czy by to się opłacało.
      -czy świnie muszę zgłośi do rejestru
      -
    • Przez Famer21
      Witam. Czy ktoś pracował już z tym agregatem podorywkowym? Gdy kupowaliśmy dziś rozsiewacz nawozów, spytaliśmy o agregaty podorywkowe i pługi. Gość powiedział, że jest coś takiego jak właśnie ten agregat delta flex i jest to maszyna 2in1. Tzn raz sie przejeżdża pole nią i pole jest zarazem spodorowane i zorane, łapki wchodzą 30cm w ziemię, z tyłu posiada wał kolczatkę i raz sie przejedzie i gotowy do siewu niby. Czy ja wiem czy prosto do siewu jak ie raz nim przejedzie.. Ziemia rzeczywiście jest głęboko spulchniona, talerze rozcinają bryły i ta kolczatka równa ziemie, ale ktoś z Was już miał z tym styczność? Podobno potrzebny ciągnik z minimum 120konną mocą..
    • Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.