paktofonikas1987

Ceny cześci do Zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ideą tego tematu jest podawanie cen części do ciagnika podanego w temacie. Moze ja zaczne:

Tarcza sprzęgłowa 1 stopnia - 45zl

Nakętka na wał korbowy - 42 zl

Uszczelki pod kolektor wylotowy 0,65 gr i 1,20

Kolektor wylotowy - 120 zl

Boczne cięgno ograniczajace - 80 zl

Uszczelka pod dekiel z z pompą - 8 zl

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

tommy66692    76

Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    138
Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

We wrześniu wymieniałem tryb 2, 3 i wstecznego biegu (jeden podwójny tryb) i oryginalny zetorowski kosztował o ile dobrze pamiętam 250zł

U mnie tryb 2 i 3 do tego jakiś głupi tryb co sprawia że begi nie wyskakują z szosowych na luz.

Bez urazy ale chyba leiej by bylo pisac ceny konkretnych czesci a nie "jakis tam głupi tryb"...

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

tomekzet    38

tłumnik od 100 do 150zł zalezy jaki chcemy kupic ;)

a tu mamy podawac ceny oryginalnych czesci czy zamienników? ;)

Ja mysle ze zamienniki ioryginaly podawac. Tylko zeby pisac czy to cena oryginalu czy zamiennika. Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

Ursusc385    649

czesci maski :

Ekran przedni  Zetor 7211 i podobne 130 zł - szt.

Pokrywa maski  Zetor 7211 i podobne       500 zł - szt.

Płaszcz błotnika tylny  Zetor 7211 i podobne     120 zł - kpl          

Widze teamt sie rozwija. Właśnie o cos takiego mi chodzilo.Pozdrawiam

Kompletny pływak do baku pliwa do Zetora 7211 kosztuje bodajze 70 zl.

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

Komplety naprawcze oryginaly - 132 zl/ szt ( w tym jeden dostalem z 3 pierscionkami chromkami;)

Kpl. panewek (pasujace od 60) - 36 zl

Rozpylacz - 25 zl/szt

Uszczelka pod glowice (1,5) oryginal - 13 zl/szt

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

Adik_ziel    3

Ja dałem za Pompe paliwową 450zł nową

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Adik_ziel    3
Pompka zasilająca paliwa-bosch 145zł

ale jaka co sam pompuje paliwo czy samemu trzeba bo ja kupiłem tydzień temu boscha za 200zł

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Bobureczek    1

Pompa wspomagania zetor 5211 470 zł

zbiornik oleju wspomagania zetor 5211 369 zł !!

gwiazda tylna do 5211 250 zł

pół os przednia do 5211 z wsztrskimi ,,bebechami" oprócz sworzania, prawie 600 zł !

Jasiek66    0

W Lublinie części do Zetorków pracujących w mojej firmie, kupuje w zasadzie wyłącznie w A********. Mają chyba najniższe ceny w mieście, a chłopaki nie tylko znaja się na rzeczy, ale chyba i lubią swoja robotę. Nie dalej jak miesiąc temu załatwiali mi prawie całą skrzynię w częsciach. U ich konkurencji wycenili mi moje zamówienie prawie półtora tysiaka drożej. Części były oryginalne zetorowskie, ściągali mi je z Czech więc trwało to jakiś tydzień, ale wszystko pasowało i moi mechaniorzy nie miałczeli że fajans im przywiozłem. W ogóle jesli chodzi o tzw. trudne tematy to od razu radzę walić do Sławka lub Krzyśka.

A jesli chodzi o ceny to mają swoja stronę i tam zawsze sprawdzam.

To nie jest tablica ogłoszeniowa, chcesz się reklamować, zgłoś sie do Yacentego

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadgorliwy moderator usunął nazwę firmy która wam polecałem, ecch trudno, widać portfel AF jest ważniejszy od naszych. w razie gdyby komuś był potrzebny namiar na ta firmę piszcie wiadomość, chętnie się podzielę wiadomościami na temat zakupu części, pracuje jako zaopatrzeniowiec więc mam spora orientację w cenach.

Cytowanie poprzedniego posta i pisanie posta pod postem

Panowie morder... yhyy...moderatorzy, troche wyrozumiałosci prosze , dla nowego uzytkownika forum

nie badźcież takimi słuzbistami

Edytowano przez Jasiek66

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetorowy
      Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem Zetora 7340 i mam kilka pytań co do tego ciągnika-ewentualnie pochodnych. Po pierwsze mam zamontowane stabilizatory boczne z profila kwadratowego a nie śruby rzymskie. Po zabezpieczeniu sworzniem stabilizatory i tak mają luz- maszyna delikatnie pracuje na boki, i tu moje pytanie czy tak ma być czy maszyna powinna być zawieszona na sztywno? A Wy drodzy koledzy jak zawieszacie swoje maszyny do transportu i pracy w polu? Zawsze mają luz czy są skręcone na sztywno ( pomijam oczywiście pług ),
      Drugie pytanie dotyczy podnośnika, a mianowicie o czas podnoszenia ( 2 siłowniki wspomagające). Jak długo wasze zetory podnoszą? U mnie wydaje mi się, że zbyt długo podnosi. Czy może być coś nie tak, czy po prostu ten typ tak ma?

Sory, że tyle pytań, może i głupich, ale zaczynam dopiero przygodę z rolnictwem, zetorami i wszystkim co z tym związane. 
      Pozdrawiam!
    • Przez mds212
      Jak w temacie jak mogłbym wyciszyc jescze bardziej kabine w swoim 7245?
    • Przez konrad1529
      Witam, zakupiłem ostatnio zetora 3320 i musze powymieniac przy nim takie elemanty jak blotniki, tylna szyba itd., zastanawiam sie teraz gdzie mozna kupic oryginalne części?
    • Przez patryk1213
      Witam, gdzie można kupić tapicerkę na błotniki do zetora 7245 do wąskiej kabiny, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Mateusz_6340
      Witam, mam mały problem. Chodzi o to, że lampy dachowe o takie http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01782-i7342580643.html świecą tak że szału nie ma i jeszcze skupiająco i czy zmiana żarówek(na takie) http://allegro.pl/zarowki-osram-night-breaker-laser-h4-130-duo-box-i6636850540.html  sprawiła by lepszy efekt świecenia czy też musiałbym zainwestować w lampy z innym odbłyśnikiem np. takie  http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01796-i6922637631.html  Jeszcze chciałbym zmienić zwykłe żarówki H3 w tylnych lampach na takie http://allegro.pl/osram-zarowka-h3-night-breaker-unlimited-110-i6150617018.html tylko nie wiem czy warto? Może ktoś ma i podzieli się opinią? Z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.