Skocz do zawartości
paktofonikas1987

Ceny cześci do Zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Części

Ideą tego tematu jest podawanie cen części do ciagnika podanego w temacie. Moze ja zaczne:

Tarcza sprzęgłowa 1 stopnia - 45zl

Nakętka na wał korbowy - 42 zl

Uszczelki pod kolektor wylotowy 0,65 gr i 1,20

Kolektor wylotowy - 120 zl

Boczne cięgno ograniczajace - 80 zl

Uszczelka pod dekiel z z pompą - 8 zl

tommy66692    10

Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113
Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

We wrześniu wymieniałem tryb 2, 3 i wstecznego biegu (jeden podwójny tryb) i oryginalny zetorowski kosztował o ile dobrze pamiętam 250zł

U mnie tryb 2 i 3 do tego jakiś głupi tryb co sprawia że begi nie wyskakują z szosowych na luz.

Bez urazy ale chyba leiej by bylo pisac ceny konkretnych czesci a nie "jakis tam głupi tryb"...

tomekzet    38

tłumnik od 100 do 150zł zalezy jaki chcemy kupic ;)

a tu mamy podawac ceny oryginalnych czesci czy zamienników? ;)

Ursusc385    519

czesci maski :

Ekran przedni  Zetor 7211 i podobne 130 zł - szt.

Pokrywa maski  Zetor 7211 i podobne       500 zł - szt.

Płaszcz błotnika tylny  Zetor 7211 i podobne     120 zł - kpl          

Komplety naprawcze oryginaly - 132 zl/ szt ( w tym jeden dostalem z 3 pierscionkami chromkami;)

Kpl. panewek (pasujace od 60) - 36 zl

Rozpylacz - 25 zl/szt

Uszczelka pod glowice (1,5) oryginal - 13 zl/szt

Adik_ziel    3
Pompka zasilająca paliwa-bosch 145zł

ale jaka co sam pompuje paliwo czy samemu trzeba bo ja kupiłem tydzień temu boscha za 200zł

Bobureczek    1

Pompa wspomagania zetor 5211 470 zł

zbiornik oleju wspomagania zetor 5211 369 zł !!

gwiazda tylna do 5211 250 zł

pół os przednia do 5211 z wsztrskimi ,,bebechami" oprócz sworzania, prawie 600 zł !

Jasiek66    0

W Lublinie części do Zetorków pracujących w mojej firmie, kupuje w zasadzie wyłącznie w A********. Mają chyba najniższe ceny w mieście, a chłopaki nie tylko znaja się na rzeczy, ale chyba i lubią swoja robotę. Nie dalej jak miesiąc temu załatwiali mi prawie całą skrzynię w częsciach. U ich konkurencji wycenili mi moje zamówienie prawie półtora tysiaka drożej. Części były oryginalne zetorowskie, ściągali mi je z Czech więc trwało to jakiś tydzień, ale wszystko pasowało i moi mechaniorzy nie miałczeli że fajans im przywiozłem. W ogóle jesli chodzi o tzw. trudne tematy to od razu radzę walić do Sławka lub Krzyśka.

A jesli chodzi o ceny to mają swoja stronę i tam zawsze sprawdzam.

To nie jest tablica ogłoszeniowa, chcesz się reklamować, zgłoś sie do Yacentego

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadgorliwy moderator usunął nazwę firmy która wam polecałem, ecch trudno, widać portfel AF jest ważniejszy od naszych. w razie gdyby komuś był potrzebny namiar na ta firmę piszcie wiadomość, chętnie się podzielę wiadomościami na temat zakupu części, pracuje jako zaopatrzeniowiec więc mam spora orientację w cenach.

Cytowanie poprzedniego posta i pisanie posta pod postem

Panowie morder... yhyy...moderatorzy, troche wyrozumiałosci prosze , dla nowego uzytkownika forum

nie badźcież takimi słuzbistami

Edytowano przez Jasiek66

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?
    • Przez samsung335
      Witam wszystkich mam problem z olejeniem w zetorze 5211 wygania mi olej, a dokładniej wyciek znajduję się zaraz pod korkiem wlewu oleju i cały czas mi pali się olejenie, ale ciśnienie oleju na wskaźniku jest maksymalne olej cieknie jeszcze przez czujnik oleju co może być przyczyną wycieku?
    • Przez tedi2
      co o nim sadzicie dane techniczne opinie wszystko o modelu
    • Przez amix
      Witam!!! Od niedawna posiadamy Zetora 7245 i w tym roku, po dopłatach planujemy wymienić opony przednie na 12.4/r 28 bądź 13.6/r 28 może zaszaleć i kupić 14.9/r 28 , a aktualnie mamy 9.5/r 28 i oto moje pytanie: Czy zgra się przód z tyłem? Dodam jeszcze, że z tyłu mamy 13.6/r 38, które również planujemy wymienić na 16.9/r 38, ale to już na następne dopłaty :angry:
    • Przez Pele94
      Witam. w kilku zdaniach przedstawię mój problem : 
      Ostatnio przeprowadzaliśmy remont skrzyni biegów oraz tylnego mostu w 7211, po złożeniu całego ciągnik   i przeprowadzeniu wszelakich prób wszystko działało jak należy , każdy bieg, wałek wom , podnośnik oraz pozostałe podzespoły. 
      Dziś niestety okazało się że coś poszło nie tak mianowicie nie działa wałek wom ani pompa, Dzwigienka załaczająca wałek wom oraz pompę ( ta po lewej stronie przy nodze )  ''Lata luźno'' bez żadnego oporu czy na włączonym silniku czy na zgaszonym ,  po odkręceniu wodzika widać że listwa przesuwa się bez żadnego problemu ale żadnej pozycji nie załącza, zauważyłem jedynie że działa w w pozycji ( wałek wom zależny od  skrzyni biegów ) wtedy wałek wom się kręci na każdym biegu  ale pompa i tak nie działa. W pozycji tz. luz z tyłu ciągnika wałkiem można swobodnie ruszać , po włączeniu na pozycje np. pompa oraz wałek wom wałkiem z tyłu nie można ruszyć ponieważ pompa robi ciśnienie i ciężko idzie ręką ruszyć. Więc wydaję mi się że  dzwignia załącza wszystkie pozycje jak się należy ale  nic nie działa. Regulowałem już linkę od tz sprzęgła 5 min ale to nic nie dało . Teraz linkę  całkowicie odłączyłem   .
      Wszystko działało bez zarzutów a teraz jest tak jak by cały czas sprzęgło było zaciągnięte 
      Problemem może być sprzęgło Wom ?  ( oglądaliśmy tarczę oraz łopatki były w dobrym stanie ) 
      Dziękuję za pomoc.