Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
33012345

C-330 jak ściągnąć pochwę koła

Polecane posty

33012345    0

mam pytanie jak ściągnąć pochwe na lewym kole odkręciłem wszystkie śruby i dalej trzyma może jakoś podważyć wole się zapytać niż coś uszkodzić jest mi to bardzo potrzebne

lukasz222    2354

Przyłożyć kawałek deski na końcu pochwy i lekko postukać młotkiem, będzie przyklejona na uszczelce i tyle, tam poza śrubami nie ma co trzymać

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamil96
      Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.
      Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.
      Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.
      Dane akumualtora: 12V 140AH 850A
    • Przez grzegorzchylak
      Witam wszystkich
      Przy podnoszeniu ciagnika w celu regulacji hamulców zauwazyłem w lewym kole duże luzy. Luz jest 2-3cm na wysokości opony gdy ruszm kołem na boki, ale też mam wyczuwalny luz gdy obracam kołem. Poradźcie jak usunąć te luzy? Czy tam jakoś mozna skręcić łożysko, czy do wymiany?
    • Przez Trojan
      Mam pytanie otóż po odkręceniu przekładni od pompy hydraulicznej zaniepokoił mnie luz na kole zębatym (jakiś 1cm luzu), załączam zdjęcia. Czy tak powinno być?

• Przez Renault85-15TX
      Witam wszystkich. Przeszukałem całe agrofoto i nie znalazłem nic o moim problemie. A mianowicie: gdy założę jakiś ciężki sprzęt np. pług czy agregat i jadę po szosie słyszę takie jakby zgrzytanie w kole też to się pojawia przy skręcaniu. Jak jadę samym ciągnikiem takiego zgrzytu nie ma, tylko przy dużym obciążeniu jak przód zaczyna lekko podrywać pojawia się ten nieprzyjemny zgrzyt. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc .
    • Przez ursusikc330m
      Mam pytanie czy ciężko jest wymienić łożysko w przednim kole w z056?