Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mtz82
Jozeph    0

Witam jestem tu nowy ;) . Chciałem się dowiedzieć jakie maszyny najlepiej pasują do tego ciągnika. Z góry dzięki za odpowidź.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamyk514    2

U mnie jest przeważnie 3-4klasa to znajomy kiedyś robił Mtz 82 pługiem pięcio skibowym ale jak bym ci polecił jakąś obrotówkę, agregat to około 3,8m talerzówka 2.7m

MarcinPykuS    64
A co myślicie o zwykłym pługu 4x40 albo 4x30?

Moim zdaniem poradzi sobie z 4x40...nie myślałeś o jakimś obrotowym pługu...??? ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli chodzi o plug do mtz 82 polecam 4x35 . 4x30 jest za mały a 5x30 zapycha sie szczegolnie gdy jest ścinana słoma.4X40 i5x35 to za duże wyzwanie dla ciagnika tego typu.

marcin974    25
Talerzówkę to 3,15 a nie 2,7 ;)

e,e to tylko 80KM :P 3,15bometu to spoko ale np. grudziądzką na większych talerzach to trochę mniejszą np. 2,8m :P owszem można i zapiąc 3,5m -no przecież uciągnie -ale co to za robota bedzie :D

dodam ze bometu 3,15m wazy (o ile dobrze pamietam) 600kg a ug 2,8m 840kg :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

tommy66692    55
e,e to tylko 80KM ;) 3,15bometu to spoko ale np. grudziądzką na większych talerzach to trochę mniejszą np. 2,8m :P owszem można i zapiąc 3,5m -no przecież uciągnie -ale co to za robota bedzie :P

dodam ze bometu 3,15m wazy (o ile dobrze pamietam) 600kg a ug 2,8m 840kg :D

Mi chodziło o talerzówkę typu Bomet,Meprozet.A co do tej wagi to piszesz Bomet 3,15 waży 600kg.Talerzowałem Meprozetem 2,1m która waży 580kg :)

Więc taka 3,15 to powinna ważyć z 750kg :)

marcin974    25
Mi chodziło o talerzówkę typu Bomet,Meprozet.A co do tej wagi to piszesz Bomet 3,15 waży 600kg.Talerzowałem Meprozetem 2,1m która waży 580kg ;)

Więc taka 3,15 to powinna ważyć z 750kg :P

patrz ze spróbuje sie dowiedzieć -moglem sie mylić :P

bomet bardzo lekki jest :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

PrzemoO    10

KWAS oferuje talerzówke 3.05 z wałkiem pojedynczym-waży ok 870kg(dokładnie nie pamiętam) cena ok7500 w 2007 roku ;)

WIRAX oferuje lekką talerzówke ok 3,2m na kołach za ok 10.000brutto cena z 2007roku :D

mirasek    8
patrz ze spróbuje sie dowiedzieć -moglem sie mylić ;)

bomet bardzo lekki jest :D

Bomet 3,2m waży 790kg, Unia tej samej szerokości 880kg. Używałem takiego Bometa z dodatkowymi wałkami (razem koło tony) i życze powodzenia w pracy tym MTZ :D

Gdy będzie miękko nie przekroczy tym ciągnikiem 10km/h więc to żadna robota, w transporcie przy standardowych obciążnikach będzie pewnikiem podrywało przód, nie mówiąc już o wyboistych nawrotach na polu

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image26373.html

Proponuje talerzówke 2,7m

kamis    0
WIRAX oferuje lekką talerzówke ok 3,2m na kołach za ok 10.000brutto cena z 2007roku ;)

tej z WIRAXu nie polecam nikomu... ma słabą ramę i jest lekka. Pracowałem w tej firmie i wiem jak dużo było reklamacji na te talerzówki.

lepiej kupić jakąś używaną zachodnią talerzówkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Eryko
      Witam.jak podłączyc czujnik poziomu paliwa w MTZ? w załączniku fotka jak to wygląda

• Przez dzastin
      Witam!
      Mam dylemat odnośnie przyłączenia hydrauliki wapniarki do ciągnika. Potrzebuje podłączyć dwa węże, z którego jeden będzie zasilający a drugi na powrocie. Standardowo podłączyłem je jak pług obrotowy do tych gniazd z lewej strony, zamieniając dwukrotnie pozycją prawy na lewe i lewe na prawe, ale za każdym razem wysadziło mi uszczelniacz przy wapniarce. jako że nie jestem wybitnym specjalistą w tych sprawach , a w książkach serwisowych ciężko cokolwiek znaleźć mam do Was pytanie: czy za powrót oleju nie będzie czasem odpowiadało to gniazdo z prawej strony ciągnika? Będę wdzięczny za jakąkolwiek poradę ;)

• Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Mam problem z odpięciem przewodu paliwowego od lewego baku.
      Pytanie niby banalne ale nie mogę bo za nic odkręcić, nawet żabą.
      Ktoś ma podobne doświadczenia albo pomysły ?
      Załączam zdjęcie poglądowe.
      Pozdrawiam.

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez Kacper2305
      Witam. Niechcący poprzestawialem ustawienia licznika w belarusie. 952 2011r przód krzyzakowy koła z tyłu r34. Czy wie ktoś jakie muszą być ustawione te kody i pomorze? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.