Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego nie powiem spytaj się u dilera lub sklepie z olejami ,ja w Farmatrak 675DT most przedni carrero mam ten wyrównywacz zalecany jest olej przekładniowy nazwa Tranself B 80W90 EP ELF 7 lit teraz wymieniałem bo jak skręcałem kołami na przednim napędzie , to słychać było pukanie .Po wymianie wszystko wróciło do normalności .Ponoć może być agrol ten 10 w 15 ....Narka

Opublikowano (edytowane)

trzeba wymienic olej w prezdnim moscie . olej jest taki jak w skrzyni biegow fusch hydramot 10w 40 lub jego tanszy odpowiednik orlenoski. mechanizm roznicowy dziala a opor delikatny to rzecz normalna .latem dobrze jest odkrecic korki ktorymi sie nalewa olej do mostu ( most i piasty ) w celu odpowietrzenia inaczej przy temp 30 stopni zaczna sie robic w moscie przecieki . czesto tak jest ze jak ciagnik sie "zakopie" to kreci sie tylko jedno kolo przednie . kiedys jak byly zaspy na 1,5 metra i mijalem sie na drodze z tirem prawa stona wjechalem w zaspe i gdyby nie blokada tylnego mostu to juz bym tam zostal , krecila sie tylko lewa strona ciagnika

Edytowane przez przemek7652

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v