tom446

Jaki pług do New Hollanda t5060

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Rold    12

no właśnie jaka ziemia, ale 4 w obrocie będzie idealny proponuje G&B

Jarek22B    3

Panowie przymierzam się do zmiany pługu z zagonowego na obrotówkę. Czy T5060 poradzi sobie z pottingerem servo 25 4 skiby rozstaw miedzy korpusami 102 lub Rabe albatrosem 110 (wydaje się cięższy) - oczywiście zabezpieczenie na kołek bo przy 4 skibach to non stop nie da rady z udźwigiem.   

O jakiej masie i jakich rozstawach miedzy korpusami macie pługi do swoich T5060? Co T5060 da rade dźwigać ze standardowymi obciążnikami?

co byście polecili do tego modelu NH (z używanych 15- 25 tyś)?

Jarek22B    3

Na filmikach widziałem jak t5060 radzi sobie z 4 ale akpilem 80 czy unia ibis L - pottinger nie powinien być cięższy

ile wazy akpil 180 bo akurat tego nie brałem pod uwagę?

Jarek22B    3

to co ty masz za zagon że waży ponad tonę?

ja mam unie tur 4+1 i wazy chyba ok 700 kg

co do 4 obrotowej to nie martwię sie czy pociągnie (bo zawsze można zmienić szerokość) tyle czy da rade podnieść i obrócić

Edytowano przez Jarek22B

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik117
      Witam mam problem z plugami obrotowymi kverland 4x50 ponieważ gdy jadę w jedną stronę plugi orza bardzo równo i pięknie dokładają do bruzdy, a gdy wracam druga strona plugi nie dorzucaja i słabo kręci 1 Skiba. Co może być przyczyną 
    • Przez piozz
      Jaki plug polecacie do ciagnika o mocy 135 km chodzi mi o obrotowy 
    • Przez Hardy67
      Witam stoję przed zakupem ładowacza czołowego do New Hollanda t5 , czy mógł by mi ktoś polecić ładowacz , jeśli tak to prosił bym uzasadnić dlaczego taka marka  
      Budżet na ładowacz to 20 tys brutto 

• Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.