Skocz do zawartości

Polecane posty

marcin5406    0

mam problem czy da sie naprawic elektrozawór rozebrac bo jak idzie prad to go wciaga ale jak niema juz to powinnien ten tloczek sam wyjsc a nie chce czy da sie rozebrac sprezyne dolozyc jakas

pawlo36    5

wystarczy wyjąć środek z całego elektrozaworu i lekko nim popukać tak jakby go przeginając czyli bokiem, jak nie poskutkuje z jednej str to z drugiej bo ten tłoczek w środku się przycina i musi działać bo już wiele elektromagnesów tak zrobiłem i działają do dziś i nigdy nie trzeba było poprawiać drugi raz tego samego

marcin5406    0

jak wyjac ten srodek bo nie rozumiem chcialem wyciagnac ale niechce wyjsc a chodzi mi o to w elektrozaworze co otwiera zamyka wciskam a on juz nie powraca dopiero jak po pukam go to odbije

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlo36    5

tego zaworka ze środka masz nie wyciągać tylko właśnie nim całym pukać tak aby zaczął pracować, bierzesz do ręki i uderzasz nim lekko o coś aby uderzenie przyjął na jedną z krawędzi gdzie przychodzi klucz czyli mniej więcej na środku tak jakbyś chciał go nadgiąć bo on przez to nie odbija bo którąś stroną przyciera

rafal88    10

Nie wiem czy dobrze rozumiem co rozbierac a co nie, ale ja kiedys rozkrecilem elektrozawor bo wlasnie sie przycinal, dokladniej przez to ze opilki z tarcz go przytarly-wyczyscilem drobnym papierem sciernym i problem sie skonczyl

mirro    209

Trzeba rozkręcic zawór do końca, tak aby dostac się do spręzyny, bo to właśnie tam zbiera sie caly brud.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się