michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

mariuszd93    559

Są i tacy ;) wegetarianie czy weganie, a my mamy niestety jednostronne spojrzenie, może warto je zaokrąglić?

Człowiek to nie zawsze brzmi dumnie...

mała powtórka:

"...

Poprzez fakt, iż przyszedłeś na świat na tej planecie, twoje wychowanie opierało się o przynajmniej jedną z tych form kontroli. Naturalnie z tego powodu, przez całe Twoje życie okłamywano Cię w sprawie rzeczywistości, w której przyszło Ci żyć.

(…)

 

Ludzie są tak upartymi istotami żywymi, dla których własne ego ważniejsze jest od czegokolwiek innego. Dotarcie do prawdy jest z tego powodu bardzo trudne. Zamiast poznawać i odkrywać rzeczy, które nie pasują do naszego światopoglądu, wolimy eksponować nasze ego dając innym do zrozumienia, że w swoich poszukiwaniach zeszli zbyt daleko od utartej ścieżki wiedzy.

Ludzie na Ziemi lubią naśmiewać się z prawdy. Często bez głębszego osądu traktują ją jak nonsens. Prawda bywa nazywana “zabawną” lub “komiczną”. Często, starają się także zdyskredytować posłańca prawdy przez szufladkowanie go jako wariata lub szaleńca. To rzeczywiście bardzo praktyczna i prosta droga do szybkiego pozbywania się niewygodnych informacji z naszego życia...."

źródło: http://kefir2010.wor...ki-jak-myslisz/

Wstawiasz jakieś głupie filmiki , cytujesz jakiegoś nawiedzonego guru ........... o co ci właściwie chodzi człowieku?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

O to co najważniejsze, o otarcie się o prawdę człowieku. Wiem, że Ci to lotto jak zabiją w imię religii, jednak temat pokazał, że istnieją odmienne zdania. I spoko.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal71096    5

Dziś w programie PO PROSTU było o uboju i wypowiadal sie Kalemba że pracuja nad zmianą ustwy. Ubój bedzie ponieważ około 6 tys. ludzi zostankie bez pracy i to mnie cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Nie był bym taki pewny bo poruszyli temat teraz eko idioci się dowiedzieli i będą szumieć a niestety nasza władza się ich zawsze boi i oni zawsze wszystko wstrzymują ;/


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

O to co najważniejsze, o otarcie się o prawdę człowieku. Wiem, że Ci to lotto jak zabiją w imię religii, jednak temat pokazał, że istnieją odmienne zdania. I spoko.

Jaką kurfa prawdę? Jakiś guru faktycznie nad tobą pracował :P:D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

Ja bym nie była tak radosnie nastawiona na to,że jak zalegalizują "halal" to te 6 tys.ludzi nadal bedzie pracować.Jak narazie rząd ma nas wszystkich w głębokim poważaniu,a inni Żydzi czy muzułmanie za bardzo się szarogęszą.Teraz ubój rytualny,potem będzie obrzezywanie niemowląt i sami się nie zorientujemy jak nam całkiem mordy zamkną.Kalemba siedzi na dobrym stołku i śpiewa tak jak mu sponsorzy grają.Co który minister zrobił mądrego dla nas?A swoją drogą mimo,że nie gardzę solidnym kawałkiem "padliny" na talerzu,wolałabym,żeby te zwierzaki przez nas hodowane miały chociaż koniec bez niepotrzebnych cierpień.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bardzo rozsądnie po co ratować miejsca pracy - lepiej ponarzekać że nic nie robia :P

No i po cholere chłop ma dostawać po 9 zł za kilo ? niech się cieszy że ma 8 :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bo t wszystko przez Sobieskiego i Hitlera jakby oni w swoim czasie zrobili porządek to by teraz nikt rytuałów na taka skale nie odprawiał :P;):ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

I co?Myślicie,że jak zalegalizują ubój rytualny to zaraz za byki dostaniemy po 10 zł?Żeby jeszcze nie było na odwyrtkę - jak znam życie...Poza tym do uboju rytualnego Żydzi biorą sztuki młode,super zdrowe i chyba tylko jałówki.A co będzie ze zdecydowaną większością żywca?Chyba napewno cena w górę nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Ta i rynku zbytu też by zapewne nie było...tez to oglądałem nawet dla mnie człowieka ze wsi co nie jedno widział to niektóre sceny rzeczywiście wstrząsające.myślę,że tego materiału nie powinni pokazywać o tej porze ale cóż zrobić najlepsze pasmo.Na ministra K. to już za bardzo patrzeć nie mogę a tym bardziej słuchać jakichkolwiek jego wypowiedzi.On mi do tego stołka to pasuje jak Mucha do sportu.Co do ekologów to się nie zgodzę,że larum podniosą bo już zapomnieli o czym było na początku programu jak posłuchali pani Janiny z sex kamerek i gościa co to na erotycznym czacie zamiast się rozbierać to na akordeonie zapodaje...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Dziś w programie PO PROSTU było o uboju i wypowiadal sie Kalemba że pracuja nad zmianą ustwy. Ubój bedzie ponieważ około 6 tys. ludzi zostankie bez pracy i to mnie cieszy :P

 

Pewny jesteś bo tak zapodali w TV? To bez rytualnego nie można pracować i zwyczajnie handlować? http://www.agrofoto.pl/ar...nego-174536.php

Cóż, dawniej też się śmiałem z takich cudaków, jednak wzrost świadomości to zmienił. Miarą człowieczeństwa jest ograniczanie niepotrzebnego cierpienia, w tym bezbronnych zwierząt. Zapodam Wam drodzy forumowicze jeszcze jeden film , ale zabraniam jego oglądania, gdyż istnieje niebezpieczeństwo, że zmieni Wasze życie. Oto Gary Yourofsky:

 

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=t3DPCQjlanM&feature=endscreen


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Rynek zbytu to głównie Turcja a nie Izrael , cena wzrosła jak Turcy zaczeli bić u nas więc dlaczego miałaby spaść gdyby nadal to robili ?

Po co Polacy mają zarabiać? Ktoś i tak będzie to robił tylko nie my na tym zarobimy , a strata 6 tys miejsc pracy nie ma znaczenia , przecież Polacy nigdy nie działają racjonalnie :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Tu masz rację...ciekawe sąsiad coś tam dziś nawet wspominał,że Arabowie podobno mają iść na jakieś ustępstwa tj. częściowe ogłuszanie ale nie wypytywałem się gdzie on to usłyszał.Fakt cena spadła handlarze się zasłaniają,że to właśnie przez ten dym z ubojem,ale tragedii nie ma jeszcze...pisałem o aktualnych stawkach w temacie do tego stworzonym.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3
Jaką kurfa prawdę? Jakiś guru faktycznie nad tobą pracował :P:D

Prawda, ta z samego źródła, a guru wiesz ten Najważniejszy, bez pośredników ziemskich, także śmiej się do woli. :lol:

 

Jak by Hitler zrobił co zamierzał to nie byłoby tej dyskusji ......

Tak się składa, że również był marionetką bogatych unych i przy okazji holocaustu wywalczył im własne państwo. Potrzeba szerszego spojrzenia, ale to się tyczy wszystkich aspektów naszej codzienności.

Zgoda, że nie działamy racjonalnie, pozwalamy wszystkim na wszystko i kłębimy się na końcu sami ze sobą.

Te 6 tys. nie jest prawdziwe, a muzułmanie są w tej kwestii rzeczywiście bardziej tolerancyjni.

Bardziej unym chodzi o postawienie swojego nad nami, wszak są i starsi i mądrzejsi....


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@wiesaw widzę ma teorię według której całe zło na świecie to Żydzi .

I ty mówisz o prawdzie? Żyjesz w urojonym świecie , nie masz pojęcia o czym piszesz :P:D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Od zła wolę dobro, które niestety kojarzysz z rytualnym ubojem wprowadzonym przez tą nację. Pewnie za chwilę będziesz go miał, więc powodzenia i dobrego samopoczucia Ci życzę. :lol:


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

andrzej360 ten ten filmik ktory dodales pokazuje jak beda zabijane nasze zwierzeta jesli nasz rzad nic nie zrobi z tym zakazem czyli go nie zniesie bo jak u nas nie zabija to wywioza do siebie. u nas wyglada to bardziej humanitarnie z i dwojga zlego (uboj rytualny) wole te bardziej cywilizowane metody tych brodziatych osobnikow z filmu do ktorego podalem link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Od zła wolę dobro, które niestety kojarzysz z rytualnym ubojem wprowadzonym przez tą nację. Pewnie za chwilę będziesz go miał, więc powodzenia i dobrego samopoczucia Ci życzę. :lol:

Na pewno będzie dobre jeśli cena będzie dobra .

Ty jakoś dziwnie kojarzysz ten ubój z Żydami a to głównie muzułmanie to u nas robili .

Jesteś antysemitą czy nacjonalistą ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A co-jedno wyklucza drugie ? :D .Mariusz na świecie (wedle oficjalnych danych) żyje 13,3 mln Żydów co stanowi ułamek procenta całej światowej populacji.Jednocześnie jakimś dziwnym trafem zawsze kręcą się gdzieś w polityce,biznesie,sądownictwie itd. w większości "poważnych" krajów i to bynajmniej nie na podrzędnych stanowiskach .Oczywiście można to byłoby złożyć na karb ich ponadprzeciętnej inteligencji no ale nie bądźmy rasistami właśnie :D i nie przypisujmy jakiejś rasie ponadprzeciętnych zdolności intelektualnych.Ale, ale-jak u nas ktoś pomaga komuś piąć się po szczeblach kariery (ponadprzeciętnie szybko) to my to nazywamy kolesiostwem i piętnujemy-nieprawdaż ?Wybieraj więc @mariusz-kolesiostwo czy intelekt ?A co do antysemityzmu-zdaje się że to oni są gośćmi u nas więc to oni powinni przystosowywać się do naszego kraju a nie kraj przystosowywać do nich.Znając ponurą karierę tego właśnie narodu w czasach powojennych powinieneś kolego mariuszu stać się przykładnym antysemitą :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie oceniam ludzi ze względu na nację czy rasę . Gośćmi są u nas owszem i chcą nam dać zarobić ale mają swoje warunki ,

Polacy jednak rzadko postępują racjonalnie i w tym przypadku też mówią nie chcemy zarobić , nie chcemy miejsc pracy świetnie sobie radzimy :D

Nie rozumiem tylko dlaczego ten temat zmienia się na antyżydowski? To muzułmanie byli głównym zleceniodawcą uboju rytualnego u nas .

@ jaro widzę uprawiasz demagogię , w Polsce nic tak nie zjednuje przychylności mas jak ponarzekać na ruskich http://www.agrofoto.pl/forum/topic/26656-po-vs-pis-pis-vs-po/page__st__1820#entry1079232

albo na żydów , idziesz na łatwiznę kolego :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Póki co zamiast bić u nas żywe bydło jedzie na Słowacje. Tam robią ubój rytualny i zarabiają na tym tyle co my powinnismy zarobić. Pogratulowac mądrości Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Rozumiem że Twojej przychylności nie zyskam bo nie jesteś "masą" ? :).Nie jestem tu po to aby zyskiwać czyjąś przychylność.Zwracam jedynie uwagę na fakty-a fakty są takie że żadną miarą tych narodów przyjaciółmi naszego kraju nazwać nie można.I nie zmienią tego rzesze semito i rusofilów.Naszym interesom narodowym po prostu nie po drodze jest z ich interesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie musimy być najlepszymi przyjaciółmi żeby robić interesy , wystarczy że nie będziemy na siłę robić sobie wrogów i żyć historią a nie dniem dzisiejszym .

O historii trzeba pamiętać i szanować pamięć poległych ale dlaczego nie wypominasz ilu Polaków zabili Niemcy ? Też nam nie jest po drodze moim zdaniem a dziś to najlepsi przyjaciele http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CEQQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.sfora.pl%2FZobacz-ilu-Polakow-naprawde-zginelo-w-II-wojnie-swiatowej-a10792&ei=zYwkUceUJMzltQayloC4AQ&usg=AFQjCNHPYRKLLjRQ0U2zSAWduCDD18PDXg&bvm=bv.42661473,d.Yms


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj