michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

Tomek55    18
z tym nie kolczykowaniem to tez ciężko my tez świnie kolczykowalismy dopiero w klatce przed wyjazdem do rzeźni ale niedawno bylo spotkanie wlasnie z asf i od kwietnia bede kontrole i juz nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, krab1976 napisał:

ale jak to mozliwe ze minister jurgiel pozwala wprowadzac taki projekt pod obrady poslowi nie majecemu nic wspolego z rolnictwem panu czabanskiemu? to tak jakby jurgiel chciał zakazać produkcji czołgów a minister obrony nie był przeciw? To po co nam taki minister? kogo on broni? ekologów? asf już mamy to jeszcze zakaz uboju chcą dorzucić. To jak żyć Panie ministrze?

Ustawa  zakazująca  jest związana  z ochroną  zwierząt  czy  coś takiego  a Czabński  jest właśnie  od  tego.  Każdy  Poseł  ma prawo złożyć  do sejmu  ustawę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Tomek55 napisał:

z tym nie kolczykowaniem to tez ciężko my tez świnie kolczykowalismy dopiero w klatce przed wyjazdem do rzeźni ale niedawno bylo spotkanie wlasnie z asf i od kwietnia bede kontrole i juz nie przejdzie

O wiele łatwiej i bezproblemowo kolczykuje się małe prosiaki , takie około 2 tygodni na przykład . Po co utrudniać sobie życie i męczyć się z dużymi sztukami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab1976    13
to ja wiem że każdy może. ale dlaczego minister do tego dopuszcza. walczą z opozycją a tu taki pasztet od swoich. chyba chcą rolnikow zaprosic do stolicy
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
2 minuty temu, krab1976 napisał:

to ja wiem że każdy może. ale dlaczego minister do tego dopuszcza. walczą z opozycją a tu taki pasztet od swoich. chyba chcą rolnikow zaprosic do stolicy

widac co pis potrafi wykonczyc nas rolnikow

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bo  mamy  Demokracje.  Opozycji  Projekt  taki sam jak Czabańskiego  leży  także  w zamrażarce  u  marszałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab1976    13
chłopie czy ty rozumiesz co piszesz. nie interesuje mnie opozycją bo nie na nią glosowalismy na wsi. pytam czemu nasi nas zdradzają? W imię czego?
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

  Ktoś kto głosował na PiS  powinien wiedzieć  że  PiS  opowiadało się za Zakazem uboju  więc  ja nie widzę  żadnej zdrady  PiSu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, rolnik34 napisał:

widac co pis potrafi wykonczyc nas rolnikow

Ztym wykańczaniem to bym nie przesadzał   bo wiele Programów daje szansę na rozwój na wsi przy okazji uwalniając od nieopłacalnej produjkcji wieś się zmienia a dla jednych zatrzymał się czas na Gierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab1976    13
na spotkaniach w mleczarniach przed wyborami twierdzili że popierali zniesienie zakazu a teraz nie. staszku to co proponujesz ? ASF wykańcza na Podlasiu trzode a ubój rytualny bydło i drób. wiesz co kiedyś jurgiel przyjechał jak namawiał na Andersowa przed wyborami do senatu i zaproponował hodowlę owiec. dobrze odpowiedział mu mój sąsiad Panie ministrze to że pan jesteś baran to nie znaczy że my będziemy hodować owce na nizinach.
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie wiem kogo tam w mleczarni słuchałeś  ale na pewno nie nikogo z PiS  bo  w 2014 roku jak był  protesty nad przywróceniem uboju  Jurgiel  wyszedł do protestujących i jasno  powiedział że  PiS  jest  za  zakazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli można spać spokojnie póki Jurgiel ministrem ? Ręczysz swoją głową że póki On to zakazu nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Umiesz czytać   czy tak nie bardzo ???.  Do puki  ten ,,zły,, Rydzyk  będzie  bronił  Rolników  to  Nie  będzie  Zakazu Uboju  no chyba że niema  on takich wpływów  o jakich wszyscy mówią :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab1976    13
marek potwierdził że PiS chce zakazać uboju rytualnego i jak jurgiel będzie to uboju rytualnego nie będzie. więc marek Staszek jak żyć co hodować jakieś pomysły co tam wyczytales w programie? z czego mamy utrzymać nasze gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto Ci hodowli zakazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To czyli co pro rolniczego proponują rolnikom . Bo póki co to coraz więcej tych " dyrektyw unijnych " wprowadzają ? Marek , a ten ubój to też dyrektywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
39 minut temu, marekfarmer napisał:

Nie wiem kogo tam w mleczarni słuchałeś  ale na pewno nie nikogo z PiS  bo  w 2014 roku jak był  protesty nad przywróceniem uboju  Jurgiel  wyszedł do protestujących i jasno  powiedział że  PiS  jest  za  zakazem

czyli jest za zakazem uboju rytualnego ? czyli zakaz bedzie wprowadzony ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

na 99%  nie będzie  wprowadzony  Zakaz Uboju  w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab1976    13
PiS chce wprowadzić ale chyba się podzielili i część już się chyba wycofuje tacy jak marek. marek ale jaka alternatywa jak nie hodować bydła lub trzody lub drobiu. z czego żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Człowieku  weś się zastanów nad tym co  piszesz  Ubijane  Rytualnie  jest  3-30%  byków  Reszta  z ogłuszaniem.  Zakaz uboju Rytualnego  nie zakazuje hodowli bydła  jak i jego  zabijania z ogłuszeniem.   W 2013 -14 roku Był w Polsce  Zakaz uboju Rytualnego   i jak wtedy  żyłeś  ?????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, marekfarmer napisał:

na 99%  nie będzie  wprowadzony  Zakaz Uboju  w PL

Jam jest też tego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
21 minut temu, marekfarmer napisał:

Człowieku  weś się zastanów nad tym co  piszesz  Ubijane  Rytualnie  jest  3-30%  byków  Reszta  z ogłuszaniem.  Zakaz uboju Rytualnego  nie zakazuje hodowli bydła  jak i jego  zabijania z ogłuszeniem.   W 2013 -14 roku Był w Polsce  Zakaz uboju Rytualnego   i jak wtedy  żyłeś  ?????

nie zakazuje hodowli bydła ale doprowadza do jej nieopłacalnosci, bo sprzedawac byki po 7zł to nima sensu ich trzymac i przy tym chodzic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli nawet wprowadza tonprzestaniecie płacić za te cholerne cielaki po ch*j wie ile i na jedno wyjdzie.cielak hf będzie 200 mięsny 500 i gitarą.albo hfy i za darmo będą dodawać.już tak było kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
11 minut temu, ozzborn napisał:

nie zakazuje hodowli bydła ale doprowadza do jej nieopłacalnosci, bo sprzedawac byki po 7zł to nima sensu ich trzymac i przy tym chodzic 

a w 2013-14 roku  Poco  przy tym chodziłeś  ???     chyba że jesteś  jednym z nowych ,, do płatowych  hodowców,, :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj