Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luki15146

spółka ronomlex

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Spółka
luki15146    13

Witam. Od jakiegoś czasu przyjeżdża do mnie przedstawiciel właśnie tej spółki oferując mi dużo większe ceny mleka niż mam w obecnej mleczarni. Czy ktoś coś słyszał o tej spółce? Może ktoś odstawia do nich swoje mleko? Chętnie usłyszałbym o nich parę niezależnych opinii. Z góry dziękuje za wypowiedzenie się ;)

Adres na wizytówce tego przedstawiciela:

zygmuntowo 37, glinojeck.

Wiadomość z agroFakt.pl

damian40000    85

to jest chyba to samo co mleczarnia w płocku u nas też jeżdżą agitować tylko zapomniałem jak dokładnie się nazywają. Przedstawiciel mówił że mają 2 zakłady w płocku i glinojecku..

andrzej2110    531

Mleczarnia w Płocku?? Dawno jest wyburzona a obecnie na jej miejscu budowany jest blok mieszkalny. Druga mleczarnia była budowana na Radziwiu ale nie została ukończona i raczej nigdy nie będzie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

damian40000    85

znalazłem wizytówkę ronomlex ul. kostrogaj 21 płock. W Płocku byłem tylko przejazdem tak że nie wiem co tam jest.

luki15146    13

PiotrekNHts z Makówca, gmina chrostkowo.

A ktoś odstawia do nich mleko? To nie jest tak że pierwszy miesiąc będzie pieknie a potem spadek ceny?

Edytowano przez luki15146

PiotrekNHts    14

wiesz co, nie powiem ci jak jest bo nie wiem nikt od mnie z wsi nie odstawia tam mleka choć u mnie w okolicy jest parę sporych gospodarstw

niudizajn    11

Ja od prawie roku odstawiam do firmy Ronomlex mleko. Wcześniej odstawiałem do firmy Agromlecz Lipno. Po prawie roku współpracy mogę z całym przkonaniem polecić tą firmę. Cenowo jest ok nawet bardzo ok. Podejście do rolnika jak do partnera a nie petenta. Jeśli ktoś ma pytania to proszę o wiadomość.

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

kotwczapce    26

Ja od prawie roku odstawiam do firmy Ronomlex mleko. Wcześniej odstawiałem do firmy Agromlecz Lipno. Po prawie roku współpracy mogę z całym przkonaniem polecić tą firmę. Cenowo jest ok nawet bardzo ok. Podejście do rolnika jak do partnera a nie petenta. Jeśli ktoś ma pytania to proszę o wiadomość.

Może podasz aktualny cennik i czy mają duże wymagania?

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek84
      Witam, tak jak w temacie we czwartek dostałem zawiadomienie  z sądu zamiejscowego który zajmuje sie księgami wieczystymi o zmianie powierzchni działki z 1 ha 1984 m2 na 1 ha 1440 m2. Co w takiej sytuacji robić? dodam ze działka była mierzona przez arimr we wrześniu 2016 a w marcu 2017 miałem info że będzie mierzyła gmina i widać te 550m2 namierzyli mniej...Co w takiej sytuacji robić gdy się nie zgadzam z tym miał ktos. podobny przypadek??
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez kellerman1
      Witam, jestem w trakcie poszukiwań dzierżaw ziemi, i kiepsko mi idzie.
      Czy jest realne jeszcze na dzień dzisiejszy o dzierżawę wiekszych powierzchni 50,100,150 ha.?Powiedzmy teren cała Polska