Skocz do zawartości
majonez46

części władimirec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziwne pytanie .

Odpowiedź jest prosta - w sklepie! masz do wyboru też sklepy internetowe.

Porównaj ceny i wszystko będzie jasne.

mtracz    71

Ja co najwyżej pytał bym gdzie kupić dobre części do Władymira, bo części to można kupić wszędzie za podobną cenę, ale one są takie że :blink: :wacko: :unsure: i paw.

Wiadomość z agroFakt.pl

ltz55aluki    0

ja potrzenuje oryginalne zabezpieczenie na kola rewersu bo to mi sie zerwalo i wyskakuje wsteczny... jak ktos ma to prosze nr tel do goscia ktory handluje czesciami oryginalymi lub je sprowadza,,:)

majonez46    0

Dziwne pytanie .

Odpowiedź jest prosta - w sklepie! masz do wyboru też sklepy internetowe.

Porównaj ceny i wszystko będzie jasne.

Tak właśnie o taką odpowiedź mi chodziło ... w sklepie! Oczywiście ironizuję!

Poprawiam się bo wina chyba leży po mojej stronie. Więc gdzie kupić tanie i dobre sprawdzone części do władimirca?

Pozdrawiam

Edytowano przez majonez46

mtracz    71

A istnieje jeszcze takie miejsce na ziemi? :mellow:

Bark kontroli technicznej w produkcji i w najlepszym przypadku co 3 część trzyma wymiary. Trzeba w sklepie ze starą częścią porównywać, nawet suwmiarką.

Dobre i tanie to idzie w parze? ;)

Asia87    9

Ja mam namiar jeśli ktoś z okolic Kępna i nie tylko. W Grabowie nad prosną jest sklep i wszystkie części do Władzia znajdzie się. Piszcie na maila lub na priv to podam namiary

Marcelix    52

Ja właśnie jestem na etapie remontu silnika i wymieniam w nim prawie wszystko tzn. oprócz wału i wałków to wszystkie tulejki no i tu się zaczynają schody. W jakim sklepie byś nie zamówił czy kupił na miejscu to wszystko nie trzyma wymiarów. tulejki wałka rozrządu nowe tokarz dopasował do wałka, no i niby OK Wsadzam ją do bloku pach pięścią i siedzi do oporu i palcami ja wyjąłem z powrotem :blink: otwory olejowe w tulejkach trzeba sobie samemu przewiercać bo są nie tam gdzie być powinny, normalnie koszmar jakiś. To co się teraz dzieje w naszym chorym kraju, to przechodzi pojęcie ludzkie. Narobiło się nagle rzemieślników a'la Made in stodoła i myśli taki, że jak ma tokarkę w szopie to już może tulejki produkować.

Kiedyś swego czasu to po części jak najbardziej oryginalne trzeba było jechać do Czarnej Białostockiej (jestem z podlaskiego więc mam około 120 km) wiem że teraz też tam mają części sprowadzane z Rosji lub Ukrainy i kiedyś sam u nich zamawiałem coś przez internet, chyba rozrusznik szybkobieżny, ale teraz nie mogę znaleźć kontaktu do nich, jak znajdę to wrzucę. Kiedyś ten sklep wystawiał swoje części na Alle...ro ale teraz coś ich nie widzę.

Oto namiar na sklep: http://www.mtz-verde.pl/kontakt.html

Edytowano przez Marcelix

qbic    0

a napisz jeszcze z okolic jakiejgo miasta jesteś to może ktoś da ci namiar na jakiś dobry sklep w pobliżu.

UrsusCzesio    304

Do T 25 o dobre częście ciężko . Jestem na etapie kapitalnego remontu silnika. Zamawiaem przez internet bo kochana Agroma Sępólno nie dość że ma ubogi asrotyment to nawet kupić głupi bolec cięgła wychodzi drożej niż przez internet licząc koszt przesyłki. A tandeta jakiej mało. łożyska oporowe 4 sztuki przez 200 mth. Kupiłem w Agro MarWągrowiec teraz części ale z pompy olejowej zadowolony nie jestem bo troche kiepsko koło zębate jest zrobione badzo ciężko rozrząd pracuje. Za to łożysko oporowe od nich jako pierwsze jakie na oczy widziałem nasmarowane. Wczoraj kupiłem korbowód w pobliskim sklepie to znowu śruba wystawała za mocno o ocierała o wałek rozrządu. A patrząc na allegro to fabrycznie oryginalny wał korbowy ma w ofercie tylko Rolnex i on kosztuje ok 900 zł, a ta reszta po 400 zł to musi być jakaś lipa

Potajtany    0

A wiec warty jest ten komplet naprawczy?

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-t-25-t25-oryg-ukraina-stary-typ-i3057760100.html

Niby opakowanie rosyjskie,a nie tak jak niektórzy sprzedają bez opakowań, Kupował ktoś ten zestaw? warto go kupić?

Druga sprawa głowice.

http://allegro.pl/rolnex-glowica-silnika-t25-nt-oryginal-tanio-i3025389225.html

Na tej aukcji niby orinał,patrzac po tych za 160 zł te wygladaja jak orginał,zberka proste,nr na boku są.Co sądzicie?

• 0

•  

RobertT25    1

a może ktoś wie w jakim miescie na ukrainie sprzedają czesci do t 25 bo mam blisko i bym pojechał

mtracz    71

A wiec warty jest ten komplet naprawczy?

http://allegro.pl/ze...3057760100.html

Niby opakowanie rosyjskie,a nie tak jak niektórzy sprzedają bez opakowań, Kupował ktoś ten zestaw? warto go kupić?

Druga sprawa głowice.

http://allegro.pl/ro...3025389225.html

Na tej aukcji niby orinał,patrzac po tych za 160 zł te wygladaja jak orginał,zberka proste,nr na boku są.Co sądzicie?

• 0

•  

To w końcu ma być który typ? Nowy czy stary?

Zestaw naprawczy jest stary typ.

Głowica jest nowy typ, z tym że niedoróbka. Na ostatnim zdjęciu widać brak otworu na świece żarową.

Potajtany    0

Przepraszam,pomyliłem linki,

Ale nawet to na aukcji jest Stary jak i nowy typ zestawu naprawczego jak i głowic.

Aktualnie w kacapie mam stary typ,a muszę wymienić bo jedna głowice mam pęknięta i już długo nie wytrzyma wiec kupie i w razie czego niech będzie.

A jak ruszę to już wszystko wymienię bo nie wiem kiedy było coś wymieniane.

I jak wszystko będę wymieniał.zestaw naprawczy oraz głowice to czy założyć stary typ czy nowy? Czym to sie różni?

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

zbyszekbrzuze    111

komplet naprawczy jesli bierzesz nowego typu to glowice tez nowego typu. na aukcjach gdzie glowieca na zdjeciu nie ma otworu na swiece on jest tylko zdjecie jest pogladowe. Nie mozesz zrobic pol na pol nowy ze starym bo bedzie pukalo. nowwe glowice+nowe zestawy, stare glowice+stare zestawy. nowy typ kazdy ma swiece w glowicy. do bloku pasuje. Decyzja nalezy do Ciebie.

Voo    38

Tutaj mieli jak zadzwonisz to pewnie sprowadzą http://xarchiwum.pl/rolnex-silnik-kpl-t25-wladimirec-nowy-oryginal-i1980738868.html ale czy warto 7000 :wacko: .Jak planujesz remont to zerknij na ten http://allegro.pl/rolnex-silnik-t25-wal-glowice-bez-osprzetu-i3172255441.html .Ale też nie warto bo za 2000 zrobisz kompletny remont na oryginalnych częściach CCCP .A po co wkładać nowy blok i wydawać nie potrzebnie 1500.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...