Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dawid5508

AGRO SHOW 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Show

kris14    259

Nie być na AgroShow to tak jak by nie być w niedzlelę na mszy ;) Jak co roku, od 13 lat, będę :P

Wiadomość z agroFakt.pl

jan2130    17

Witam ja bede w sobote ma pytanie czy bedze stoisko af jesli bedze to czy bedze mozna zakupic pare gadzetow bo był bym zainteresowany

OveR    0

Ja również będę w niedzielę i mam do Wszystkich małą prośbę czy na Agro Show możemy przyjechać w gadżetach AF jeżeli takie posiadacie np, jeżeli posiadacie koszulką Agro Foto z zeszłego roku fajne byłoby ją ubrać lub zabrać ze sobą i może jakiś identyfikator lub smycz z nickiem i imieniem ale to już może nie konieczne lecz przydatne ;)

Czekam na wasze opinie w tej sprawie i pozdrawiam.:) OveR W niedzielę na pewno jestem.

ahme999    115

wybiera sie ktoś z okolic Ostrowi Zambrowa lub Czyżewa i ma jedno miejsce wolne, tak bym mogł sie dołączyć do ekipy (i paliwka oczywiscie) ? :)

Farmexpert    52

My z centrum możemy zabrać jedną osobę, ale tylko w jedną stronę :) Chyba, że ktoś chce pomóc i zostać kilka dni :P

Madzia20    16

Ja miałam zamiar jechać w sobotę ale zadzwoniła dzisiaj kuzynka i wybieram się na wieczór panieński więc chyba jednak mnie nie będzie

tommy66692    10

byłem w tamtym roku ale w tym raczej sie nie wybieram, troche za daleko bo około 500 km w jedną stronę i wydaje mi sie ze nie warta impreza za te pieniądze można zrobic lepsza w domu ;)

crvx40    7

ja bede w sobote napewno dla mnie kazda impreza takiego typu jest warta pieniedzy tym bardziej ze tylko kasa na wache przeciez wstep i parking jest za free. A propo stoika AF mogloby byc chociaz jakas pamiatka by zostala:)

Edytowano przez crvx40

Wito    0

A ja mam pytanko z innej beczki.

Czy jest jeszcze możliwość noclegu gdzieś bliżej Bednar ? Ponieważ trochę nie opłaca się jechać na tylko jeden dzień.

Z góry dzięki za info.

Pozdro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?