ronaldo9

JD 6630 vs NH T7.170 vs MF 6465

Polecane posty

ronaldo9    0

Mam problem z wyborem ciągnika z trzech wyżej wymienionych. Ciągnik ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym UNIA ,pługiem obracalny AKPIL 4 skibowy ,agregat podorywkowy KOS, beczkowóz 10000l. Liczę na pomoc z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najtaniej wychodzi pewnie NH a jakie skrzynie by miały być w ciągnikach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Więc tak JD 6630 już w premium nie zamówisz chyba, że jeszcze gdzieś jest na placu jak nie ma zostaje tylko seria 6R i wtedy model 6140R... Natomiast comfort jak jest jeszcze dostępny to i tak wypada słabiej od tych pozostałych, które podałeś...

 

NH wyjdzie najtaniej zapewne chociaż zależy jaka skrzynia ale musisz patrzeć albo na skrzynie PC lub AC inaczej się nie opłaca za bardzo...

 

MF 6465 ciągnik fajny parametry techniczne w porządku tylko już cena za pewne taka fajna nie będzie, plusem jest jeszcze brak normy Stage IIIB i myślę, że warto na to zwrócić uwagę...

 

Sprawa następna to zostaje jeszcze Claas Arion seria 600 model 610 lub 620 myślę, że będzie tańszy od MF i też nie ma jeszcze normy Stage IIIB... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jd 6x30 premium czytałem że mają być dalej produkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theursus3p    3

Kolego zwróć uwagę na Deutz Fahr m600. Ciągnik oszczędny, zwrotny, duża kabina, dobra widoczność. Gdybym miał porównywać Johna z Deutzem brał bym Deutza pod względem cenowym, ponieważ DF jest lepiej wyposażony niż JD Comfort i do tego jest tańszy. Ostatnio rozmawiałem z serwisantem z Agro-sieci to mówił, że zaprzestają produkcji 6x30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronaldo9    0

tak to prawda premium jest niedostępny. ciągnik będzie wykorzystywany głównie w uprawie ziemi bardziej przekonuje mnie fakt iz NH po okresie gwarancyjnym można chipować do 195 km. Mam duży dylemat gdyż wniosek przyznany mam na 130 km a konkurencja jest spora. interesują mnie opinie i porady użytkowników i doradza co lepsze. Jak wygląda sprawa awaryjności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

195 km :o Nie wiem co na to skrzynia biegów czy za raz się nie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronaldo9    0

dealer zapewnia ze skrzynia jak i inne podzespoły są przystosowane do tej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kasta
      Mam dylemat chcę kupić ciągnik o mocy 160 km . Zastanawiam się na Fendtem 716 vario i John deere 6920 s autopower . (Cena taka sama ). Oba ciagniki maja 2003 r. oraz mają podobną ilość mtg. (7000-8000 tyś mtg.) Proszę o jakies rady. Z góry dzieki.
    • Przez wojtekt9321
      Zastanawiam się nad nowym ciągnikiem i proszę was o pomoc w wyborze między ursusem 8014h a john deere 5083e
       
      ursus 125000 brutto,
      wyposażenie
      instalacja sterowania hamulcami pneumatycznymi, (jedno- i dwu- przewodowa),
      górny i dolny zaczep transportowy,
      zaczep rolniczy,
      zaczep przedni,
      dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza),
      obciążniki przednie,
      błotniki kół przednich,
      zestaw do pompowania kół
      klimatyzacja
       
      john deere 132000 brutto
      wyposażenie
      komplet zaczepów, klimatyzacja, 400-500 kg obciążenia na przód, fotel pasażera, bez pneumatyki
    • Przez PatrykUrbaniak
      Witam, jestem coraz bliżej kupna ciągnika. Zastanawiam się nad Zetor Proxima Power 90, Claas Elios 230. Dodatkowe wyposażenie to: szybka skrzynia 40km/h (w zetorze standard),radio,klimatyzacja. Ciągnik będzie głownie pracował z wozem asenizacyjnym. I tu jeszcze proszę o jedna podpowiedz chciałbym kupić używany to któregoś z traktorów. Proszę o podpowiedz co do marki i jakości pojemność to 10000l lub mniej. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj