Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mycek5120    27

Witam mam pytanie odnosnie siłownika Hydraulicznego wywrotu w przyczepie chodzi o regeneracje ile moga kosztowac uszczelniacze manzety do 4 sekcyjnego tłoka i czy jestem w stanie zrobic to samemu ? Lub gdzie zawiesc taki siłownik do regeneracji nie jest porysowany ani nie ma wzerów.

Sadek    462

Potrzebujesz czegoś takiego :http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/23444 , http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/23442

Na pytanie czy dasz radę wykonać samemu musisz sobie sam odpowiedzieć, czy wykonywałeś podobne prace czy to jest twoja pierwsza naprawa. Trudne to nie jest ale trzeba to robić z głową (wiedzieć jak włożyć uszczelnienia żeby ich nie zniszczyć).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

tomek73    195

Ja teraz regenerowałem dość mały siłownik z agregatu to zapłaciłem 200 zł. Za same uszczelniacze zapłacił bym z 50 może. Ale nie mogłem go rozkręcić i dlatego dałem. W D 47 bez problemu zmieniałem, ale toczyłem pierścienie grubości tłoczyska, w moim przypatku 3 sztuki. Bo nie mogłem założyć manżekty. Jak robiłem dwa siłowniki na raz, to bez pierścieni bo dwa do kupy składałem .

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzysiek19    2

Sorry za odkop ale mam problem :(

Macie jakies sposoby na odkręcenie siłownika? Można by powiedzieć, że nawet przez siłe nic nie drgneło :( Jest to siłownik hydrauliczny dwustronnego działania. Wieczorem dam fotki

Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo. 
    • Przez raul4153
      witam co do tematu mam taki problem posiadam bvl 170 na 6 pił i przy wycinani kuku staja piły zwłaszcza te boczne dochodza do połowy wysokosci pryzmy i koniec winda idzie noz nie...na sucho jest ok....w balocie tne tylko tylnim i tez jest super prosze o pomoc