Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheMariko12

Pasek Klinowy C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
TheMariko12    409

Witam

Otóż, dziś zakupiłem w agromie pasek klinowy do c-360 , mieli jedynie Stomila, więc zakupiłem za 19zł, i tu moje pytanie czy ten pasek będzie dobrze chodził ? Na pasku jest żółty kolor

Drugie pytanie czy ten rozmiar będzie pasować B1165 ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czemu ma nie chodzić, a jak długo to nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć. Rozmiar jest dobry.

Wiadomość z agroFakt.pl

TheMariko12    409

Widać że nie zrozumieliście pytania -.-, chodzi mi o to czy te dzisiejsze paski stomila są dobrej jakości i nie porwą się w krótkim czasie .....

Edytowano przez TheMariko12

gregc330    3

Czy będzie długo chodzić to zależy od tego czy kółka pasowe są nie wyrobione i są liniowo ustawione, bo to najczęstrze przyczyny uszkodzeń paska. A jeszcze jedno kłka nie mogą być również za ciasne. Ja tan nie nażekam na stomila.

TheMariko12    409

Chodziło mi właśnie o taką odpowiedz kółka pasowe są jeszcze ok więc mysle że ten nowy pasek jeszcze trochę pochodzi.

10% za cytowanie poprzedniego posta.

Edytowano przez Elektrotechnik

yasko1980    0

Mialem kiedys jakis tanczy bo tylko zostal. Jak zajechalem na pole, to sie wyciagnai po pracy bylo.Na pole mialem 1 kilometr -wiec niedleko. mam orginal i spokoj przez 2 lata

izydor6280    485

juz 3 czy 4 pasek co 2-3 lata zmiana, dluzej nie wytrzymuja, wczesniej chyba jednak byly lepsze

yasko1980    0

Napewno byly lepsze.Mam 4011 i ten pasek ma ok10 lat i jest ok.Niepamietam kiedy byl zakupiony.Nnapewno wczesniej i to sporo.Ciekawe ile czasu czekal na klijenta w magazynach???

asharot    177

Dobre paski są firmy Optibelt cena za taki pasek nie całe 20zł.

Pasków Stomil nie miałem ale miałem przewody do wody z logo Stomilu i są beznadziejne nie wytrzymają więcej jak 2-3lata

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrekkkk
      Czy można założyć do świec żarowych jakiś czujnik, czy oznacza że świece są dostatecznie rozgrzane do uruchomienia silnika?
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.
      W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam
    • Przez mafia5855
      Moja chłodnica strasznie się grzeje przy cięższych pracach polowych. Na dole chłodnicy znajduje się już rdza ok7cm². Czy mam ją wymienić czy może jakieś płyny pomogą bo zależy mi na jak najtańszych kosztach. Z góry dziękuję.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.
    • Przez Sqowron
      Hejka jaki luz na zaworach ustawić w c 360 ? Z tego co wiem to ssące 0,18 - 0,22  a wydechowe 0,28 - 0,32 ale w praktyce może być chyba trochę luźniej nie? np ssący 0,25 a wydechowy 0,35 ?? Dobrze mówię? A teraz pytanie jak je ustawiać chyba na przemian tylko który z którym 1-4 2-3 ? Czy jak bo nie mam pewności ?