Skocz do zawartości
klusek

wóz-przyczepa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ciagnikfan    3

Jasne. I powstanie z tego bardzo fajny, lekki pojazd transportowy. Wystarczy dopasować z jakiejś przyczepki małej dyszel, lub go sobie zespawać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamyk514    0

Moja ma metalowy spód tylko drewniane burty i podłogę ale jak by miała lepsze opony i wyższe burty to by jeszcze więcej weszło

Też kiedyś widziałem taką przyczepę ze spód był od woza ale miał mocno wysokie koła i skrzynie od przyczepy

misiek10    1

ja nie wiem czy to dobry pomysl robic z woza przyczepe. woz ma taka "rame" jaka mi i chyba nie ma sensu robic z niego przycepy. no, chyba, ze ktos ma jakas mocna (jak na woz) rame, to moze sobie pomajstrowac. i jeszcze dodam, ze osobiscie nie spotkalem sie przypadkiem przerobu woza, na przyczepe :P

tomekzet    38

moj tata z dzidkiem przerobili woz konny na woz do traktora poporzez załozenie normalnego duszla od przyczepy i sluzy nam jako bneczka 1000l ;)

koluniokarol    11

syn mojego sasiada jak wozi sprasowane siano lub slome to z wozu robi platforme.kladzie na wierzch podloge z desek.wtedy wchodzi na niego ok 180 kostek.

Miki7211    5

Ja kupiłem całkiem rozwalony wóz za bodajże 100zł ;) Złom totalny ale jednak z ojcem postanowiliśmy to wyremontować jeden plus ze rama była dobra.Roboty włożyliśmy w to bardzo dużo ale jedna zima nam wystarczyła żeby powstała z tego taka oto piękna mała przyczepka http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image29071.html na początku miały ta przyczepka tylko koń ciągać no ale z biegiem czasu konia sprzedaliśmy pare małych modyfikacji i już może z nią śmigać ciągnik :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie