Skocz do zawartości
talibanone

Pytanie o rozdzielacz MTZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slaw17    22

Zadzwoń zapytaj i podaj nr. rozdzielacza. Koszt rozmowy 30gr/3min chyba nie jest wygórowaną ceną za dobranie odpowiedniego zestawu naprawczego.

talibanone    0
Napisano (edytowany)

Czy mogl by mnie ktos oswiecic i powiedziec co dokladnie mam podac z tej tabliczkie ktore to ( model, typ) bo naprwde nie wiem

ktore dane sa naistotniejsze co sa na zdjeciu

Edytowano przez talibanone

Wiadomość z agroFakt.pl

agromatik    175

P80-2/4-333 to powinno wystarczyć. Jak będziesz miał rozebrany rozdzielacz to warto przyjrzeć się czy nie należy wypolerować powierzchni współpracujących z o-ringami. Złe wypolerowanie, chropowatość, to najczęstsza przyczyna szybkiego zużycia uszczelnień. Ja wstawiam polskie o-ringi o 2/10mm grubsze, wszystkie powierzchnie dźwigni polerowałem. Koszt polerowania to jakieś 3l oleju.

seweryn20    575

Kup ten zestaw spokojnien będzie pasował. Ogólnie to dom nwymiany na bank masz trzy oringi i plastikowe gniazda na kulach. Tam się najczęściej leje bo to w dupe dostaje i non toper pływa to w oleju. Reszte możesz sobie darowa jeśli nie leje i jeśli nie jest popuszczone. Na kulach wymienisz bez wyjmowania rozdzielacza. Jakiś oring jest jeszcze na zaworze bezpieczeństwa i .... a gdzieś jeszcze były ale zdaje się że na wycieki nie mają wpływu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się