Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MrValterka    4

Witam, chciał bym sobie zrobić 2 koguty do valtr i moje pytanie jest gdzie mógłbym kupić rurki 10mm średnica wewnętrzna i 2 rurka 10 średnica zewnętrzna rurki po około 0,5m a grubość ścianki 2mm. Zna ktoś jakiś sklep internetowy albo namiary do zwykłego sklepu?

Pozdrawiam MrValterka.

Edytowano przez MrValterka

KPK Kumurun Team

wojtas    75

o matko!! co za denny temat. a to co oryginalnych to nie możesz założyć?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za orginalne to on wybuli ho ho..

wojtas    75

czyli tzw. dziadowskie oszczędności. ciągniki za kilkaset tysięcy a koguty na rurkach od centralnego- dobre. poszukaj u gości co ściągają używany sprzęt z zachodu. ja dostałem od znajomego handlarza za darmo, koguta wraz z mocowaniem .był pod spodem przyczepy.przyczepę sprzedał a kogut został. nieraz mają same składane rurki lub też mocowane na motylki.

MrValterka    4

No gdybym wiedział ze mi koguty będą sie podobały to bym za grosze miał od razu do każdej 2 bym zamówił a mówię sobie po co mi te gówna :D Byłem w stalchemie i nie mają takich małych rurek, w obi czy briko marche też nic nie ma. A weź teraz 5 kpl. zrób takich i 10tyś na nic wydane a tak prawie za darmo wystarczyło aby głową ruszyć.

Edytowano przez MrValterka

KPK Kumurun Team

zorzyk2    54

Poszukaj w wyposażeniu kuchni i łazienek. Takie wieszaki na ręczniki, stojaki z inoxu, a najlepiej byłoby w sklepie metali kolorowych.

prometeusz    2

jedz do sklepu z hydrauliką siłową tam powinni mieć rurki bezszwowe o takich średnicach, chociaż taką 10mm to nie wiem

Ursus328    2

a musi to być rurka 10 mm kup wałek preta 10 mm na każdej składnicy z materiałem znajdziesz i na złomie

--- URSUS C-328 ---

seweryn20    821

http://www.sklepbat.pl/?event=GoodDetailClick&KatHandlPbId=CE150&TowarPbId=CE843&KontrahentPbId=&TypCennika= 

Najlepiej by yło złom odwiedzić. Sprawdz jaką średnice maja rurki od pneumatyki lub jak ktoś już radził od chydrauliki.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Arek    204

A nie łatwiej było by kupić uniwersalne mocowanie koguta za 20zł i do niego dospawać dłużą rurkę? Przy odrobinie chęci i umiejętności będzie wyglądało jak oryginalne.

Michufarmer    21

Niedługo ktoś założy temat w stylu: "gdzie kupię cegły na budowę obory".

Ludzie trochę samodzielności!! Niektórzy bez forum niedługo to już nic nie zrobią...

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Sadek    802

Kolego nie pisz tak bo jak kolega @yacenty to przeczyta to będzie nas terroryzował wyłączeniem forum :D i kto wie co będzie chciał w zamian :mellow: .

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NHCS
      Witam. Czy ktoś podejmował się, myślał, analizował przeróbkę siewnika punktowego Gamma do siewy rzepaku? Co należałoby tam zmienić oprócz tarczek? Wyszłoby coś z tego?
    • Przez Mateusz1990
      Potrzebuję zrobić dwukółkę. Z czego najlepiej wykorzystać oś aby to było mocne? Planuję wymiar 4x2 m, z przednią scianą pełną aby wiatr nie wiał jak będę przewoził zwierzęta
    • Przez bartusx5
      mam zetora 5320 z turem oryginalnym od masey-fergusona przerobionego ;)mam go juz 3 lata i ma on 2 sekcje lecz chcialbym dorobic 3 sekcje do chwytaka do balotow sianokiszonki i mam pytanie jaka moze byc cena dorobienia tej 3 sekcji do tego tura???i najlepiej bylo by zalozyc wraz z 3 sekcja joystik??
    • Przez kaaaamilek
      Witam,
      Koledzy poszukuje posiadaczy kombajnów do jagodników -Arek lub Jarek. Potrzebuje informacji co do wymiaru miedzy rynną taśmy szerokiej  a profilem podtrzymującym otrząsacz.  
      Wymiary zaznaczyłem także na jednym ze zdjęć, będę wdzięczny za zdjęcie z przystawiona metrówką. Potrzebuje wymiaru od profila do ziemi oraz od profila do rynny - podajnika szerokiego. 
      W załączniku zdjęcia z budowy
      Dziękuje z góry. 

• Przez kaaaamilek
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj