Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Belarus co raz bardziej drożeje a ludzie i tak kupują to...

 

kupuja to... z kilku powodow:

1 cena, w przedziale mocy wychodzi najtaniej

2, koszt napraw, nowe belarusy technicznie sa takie same lub podobne do tych starszych wiec czesci sa dostepne i tanie

3, stara konstrukcja, jest to wada ale i zaleta bo sprzet znany, sprawdzony i przez wielu chwalony

 

fakt ze jak na obecne standardy komfort i technologia kumuruna moze smieszyc, ale mnie smiesza tacy co latami jezdzili c 360 troche posiedzieli w czyms zachodnim a potem krzycza ze nowy belarus to zero komfortu

Opublikowano (edytowane)

Myślałem ze chodzi ci o FT bo w tym poście pisałeś też o silnikach Forda w FT ;)

 

ale sie wyjasnilo:) a wina lezy wlasciwie po mojej stronie bo niejasno sie wyrazilem i mogles to zle odebrac :)

co do silnikow forda to bardzo mnie zdziwilo ze jeszcze ów je robi ale jak napisal mgrlukash mozliwe ze robi je jakas firma w azji na licencji forda

Edytowane przez Uziu92
Opublikowano

 

 

Czemu ma spaść na 20 miejsce skoro teraz jak się dowiadywałem jest bardzo duża sprzedaż tych ciągników i się trochę z czasem nie wyrabiają...

Farmtrac jest w tym rankingu 7 zaraz za Deutz-fahrem - na pierwszym miejscu wśród producentów polskich :)

 

Myślę że gdyby producent poszeżył palętę modeli a Unia przestałaby dawac dotację to Farmtrac mógłby zmieścic się w pierwszej 3 o ile ceny by nieoszalały a jakośc bardziej niespadła -_-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez OdlotowyRolnik
      Witam.
      Przymierzam się do kupna traktorka do trawy. Areał ok 0,5 ha. Nie wiem czy iść bardziej w markowe i nowe sprzęty czy używka.
      Myślę na nowym 2 cylindrowym sztilem.Obawiam się używek.
      Może ktoś coś doradzi z własnego doświadczenia z takim sprzętem,dodam że nie koszę regularnie bo nie mam jak.
       
      https://allegro.pl/oferta/stihl-rt-5097-z-kosiarka-traktorek-ogrodowy-12-2kw-16-6km-evc-7-000-loncin-15361843384?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=high-asp&utm_term=branding&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dio_ogrod-narzedzia_pla_pmax&ev_campaign_id=18447276659&gad_source=1&gad_campaignid=18447327764&gbraid=0AAAAAD24kbNLyNM8C8-JbVcBhaCXwL9F3&gclid=CjwKCAjw9uPCBhATEiwABHN9K3KUXRQviNVqcYQz540bj-zV-mQ_nMolpVuFkLrgGpsyI-lyxcrxcRoCkaoQAvD_BwE Coś takiego 
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Łukaszukasz
      Witam. Chciałbym was prosić koledzy forumowicze o pomoc w wyborze ciągnika do gospodarstwa 12ha. Ornego jest około 8 ha pozostałe to plantacje wieloletnie. Ciagniczek byłby jako podstawowy. Pozostanie ciapek i mały sadowniczy. Razem z tym ciągnikiem kupuje na modernizację pługi obrotowe 3, bronę talerzową, glebogryzarkę oraz maszynę do rozkładania folii. W tej chwili waham się pomiędzy Kubota m4063, news holland t4.65 oraz John Deere 5067e. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.
    • Przez bauer51
      Witam chciałbym kosić łąki około 100 ha w małych kawałkach największy może 3 ha 50 ha pola ornego posiadam kosiarki  kuhn przód tył  oraz pług overum 4 skibowy oraz rozrzutnik obornika 14t. Ceny obydwu ciągników są mniej więcej takie same jaki polecacie może macie któryś z nich ?
    • Przez banan575
      Jaki ciagnik na 5 ha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v