Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel

28 tys euro ??? Przecież to ponad 100 tys zł. Niemożliwe, że jest taka różnica. Pewnie jeden pokazowy...

Opublikowano

Ba panowie juz pisalem o tym zjawisku w temacie ceny ciagnikow po prostu JD ma kosmicznie zawyzony cennik i pewnie podane 100 tysi euro jest cennikowe a 72 tys euro juz po solidnym upuscie wiem z wlasnego doswiadczenia ze potrafili opuscic 25 procent z poczatkowej sumy a 20 procent to norma wiec jesli ktos akceptuje wysoka cene to taka zaplaci a jesli bedzie ich cisna to zaplaci duzo mniej tak to juz w handlu bywa

Opublikowano

od cennika liczymy -23% upust standardowy wtedy -10% dodatkowy lub -15% dodatkowy +promocja jakoś tak to wygląda

tls ok 18 tys netto w cenie skrzynia 24 która wchodzi automatycznie przy miękkiej osi

Opublikowano

Dostałem dziś ofertę na John Deere 6105R

-skrznia AutoQuad Plus 24/24 Eco Shift

-lepsze siedzisko

-szersze opony tył 540/65R38, przód 480/65R24

-system podgrzewania paliwa

-immobilizer

- 2 leflektory w lini kabiny H3

- jeden kogut

-zaczep transportowy automatyczny.

Jeszcze kilka małych bajerów,cena to 246000 netto.

Opublikowano (edytowane)

6105r przy obecnym kursie jest do kupienia coś koło 242000, tak więc jeszcze troche negocjuj, no i jeszcze do tej ceny mialem przedni tuz, plus to wszystko co wypisujesz, poza szerszym ogumieniem ale to był wydatek około 1000 zł.

Edytowane przez Kent
Opublikowano

w rol-brat powiedzieli mi że to ma być 2% w górę, od stycznia.

Opublikowano (edytowane)

Jak powiedziałem prędzej 72 tyś euro netto + 2% (Potwierdzone wczoraj) jest do wzięcia 6150r w agro efekcie. Do tego jeszcze opony 600 i 710.

 

Do tego jest kredyt 5% przy czym fabryka opuściła 10% na ciągniku.

Edytowane przez MrValterka
Opublikowano

Ja brałem za gotówkę i nic nie opuścili... :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez krystian1640
      Witam 
      Chciałbym się zapytać czy wie ktoś może jak zwiększyć dawkę paliwa w John Deere 1640.
    • Przez rolnik540
      witam jestem posiadaczem od niedawna prasy 540 i na załączonych Zdjęciach widać wytarcia i było słychać tam piszczenie oraz opiłki nie miałem czasu na zrobienie dlatego dałem smaru ale przed sezonem chciałem to zrobić co może być przyczyną rolki całe wszystkie chodza mial ktoś doczynienia z tym 


    • Przez dawid1983
      VID_20260404124957.mp4    
      Witam ,proszę o pomoc mam tura podłączonego do John deeraa3140,czy to normalna praca rozdzielacza,,węże od zasilania i powrotu drżą,jak ruszę dżojstikiem do góry lub dołu to ustaje te brzeczenie
    • Przez power2347el
      Witam, mam problem z kalibracją podnośnika,
      rozpoczynam kalibracje lecz w pewnym momęcie nie chce wyświetlić wartości kodu odpowiedniego dla traktora??
      I po kilku próbach nie mogę wywołać kodu HCU podnośnika??
      A  podnośnik działa w ten sposób że trzeba trzymać guzik szybkiego podnoszenia czy opuszczania cały czas. Suwak działa. normalnie.
      Jeśli macie jakieś propozycje piszcie.
    • Przez Wopl
      Ktoś wie jak używać tej dźwigni?
       


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v