Skocz do zawartości

problem ze stalową wolą


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie kupiłem rok temu ładowarkę teleskopową stalową wole hd 58 25 i od początku nie ciagneła dobrze na koła ale jeszcze chodziła dobrze a teraz jak mało wiele jest górka albo ją przyprę do sciany koła sie nie kręcą tylko jest takie dziwne szarpanie silnik ma letko powiedźcie co moze jej dolegać

Opublikowano

o kurcze zrób jakieś zdjęcia jak ona wyglada bo nigdy tego nie wiedziałem ? nawet nie wiedzialem że stalowa wola robi teleskopy? napisz jaką masz skrzynię w nim bo raczej sę ślizga ale muszę wiedzieć co to za skrzynia i czyjej produkci najlepiej wejdz pod nią i pdszukaj tabliczkę

Opublikowano

Szymon, znasz się trochę na takich maszynach? Owszem zmiennik momentu jest pewnego rodzaju sprzęgłem, ale jest również przekładnią.

Są dwie opcje: Albo zmiennik momentu nie działa jak powinien, albo któreś ze sprzęgieł się skończyło jeżeli ma skrzynię typu Power shuttle, ale wtedy objawy pojawiałyby się na niektórych biegach,

Wymieniałeś w niej olej skrzyni/zmiennika? Jeżeli były w nim opiłki metalu w dużej ilości to na 100% zmiennik.

Opublikowano (edytowane)

Też tak mam w Ł-200

Dolej oleju do zmiennika o ile takowy masz w tej ładowarce, bo przyznam szczerze pierwszy raz takie "dziwadło" na oczy widze. Jeżeli konstrukcyjnie podobna do ł-200 to wlanie oleju powinno pomóc jeśli nie, to albo sprzegła albo zmiennik do wymiany ;)

Edytowane przez regi1
Opublikowano

panowie w tym sprzęcie są silniki hydrostatyczne w kołach więc mogły już się złożyć naprawia je firma z Łodzi. Najlepsze jest to że ta ładowarka jak inna żadna współczesna może nabierać prawie półtora metra pod siebie :o

Opublikowano

kolega minimetr5 ma racje w tej ładowarce jest napęd hydrostatyczny który najprawdopodobniej się złóżył i podlega wymianie lub regeneracji pompa olejowa i silniki olejowe przy kołach.

Napędy hydrostatyczne są bardzo wygodne lecz na tym się kończą ich zalety a wadów można by długo wymieniać.

 

 

ps.możesz sprawdzić jeszcze filtry i w miarę możliwości ciśnienie oleju na pompie od napędu kół przy włączonym i w pełni obciążonym napędzie.

Opublikowano

Koledzy i koleżanki ja też mam problem z taką ładowarką, podepnę się pod temat.

Otóż niedawno trafiła się okazja i nabyłem taką maszynę, po uruchomieniu okazało się, że nie jeździ do tyłu, znaczy się koła się kręciły jak się nacisnęło taki pedał po lewo, kręciły się tylko do przodu, z jedną prędkością. Teraz jedzie jak przełączę przełącznikiem jazdy - na N stoi, w przód żółw jedzie powoli, przód zając jedzie trochę szybciej, do tyłu żółw czy zając - zero reakcji, jak nacisnę ten pedał po lewo jedzie do przodu nawet szybciej jak na zającu i zauważyłem, że ciągnie wtedy z większą siłą. Druga sprawa, jak tam jest z napędem na tylną oś? Podpierałem przednie koła na łyżce, podniosłem lewarkiem jedno tylne, naciskałem na pedał, przełączałem przełącznikiem kręcą się tylko przednie koła, tylnym mogłem ręką pokręcać. Jest tam stały napęd na 4 koła czy tylną oś się jakoś dołącza? Jak powinno się obsługiwać jazdę? Czy jest ktoś obeznany w tego typu sprzęcie, kto mógłby mi podrzucić zasadę działania pompy, a raczej sterowania pompą jazdy w tej maszynie? Z tego co zauważyłem, przy całym bloku pompy jazdy są 2 takie cylindry, które obstawiam, że są odpowiedzialne za zmianę kierunku przepływu oleju. Podejrzewam cewkę do zmiany kierunku jazdy,ale gdzie ona się znajduje? Przy pompach?

Za każdą wskazówkę będę bardzo wdzięczny. Trzeba rozwieść trochę ziemi i pasuje, aby jeździła i do tyłu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Tadeusz1212
      Witam, mam problem z jazdą do przodu w ładowarce Merlo 26.6 z 1999 roku. Po odpaleniu na " zimnym oleju " jaki czas jest ok. Natomiast po rozgrzaniu zaczyna robić który stopniowa sie zwiększa. Jazda do tyłu czy na 1 czy 2 biegu jest poprawna natomiast brak jazdy do przodu. Czasami coś załapie ale to nie jest prędkość proporcjonalna do ilości gazu, nawet po wrzuceniu rewersu na luz ładowarka dalej jechała. Po zatrzymaniu jej hamulcem itd znowu przez pewien czas brak całkowicie. Czasami wrażenie ze minimalnie chce ruszyć ale nie daje rady. Natomiast powtarzam do tyłu wszystko działa bardzo dobrze. Jak ładowarka ostygnie przez chwile jest ok i problem się powtarza. Gdzie może być przyczyna ?
      Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi.
    • Przez Tikuś
      Witam, 
      posiada ktoś może dokument jak skalibrować czunik przeciążenia w ładowarce Dieci?
      Pozdrawiam, Tikuś!
    • Przez MIRAS699
      Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem
    • Przez kkzloty
      Witam
      Do wyboru mamy dwie ładowarki: nex n120 bądź bekker w1160. Są tu jacyś użytkownicy tych ladowarek? Się sprawują, jak z awaryjnoscia i ogólnie czy sprawdzają się w pracy na gospodarstwie 
    • Przez Krzysiek627
      Witam mam kolejny problem ze swoją ładowarką Manitou 627 Turbo, ładowarka czasem zatrzymuję się w czasie jazdy i aby ruszyła trzeba ją zgasić i odpalić ponownie, czasem Nawet kilka razy, czy ktoś z Was miał podobny przypadek i ma pomysł lub jakąś podpowiedź co może mieć winę? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v