Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pronara 82 sa z turem mam go od nowosci 2007roku ma przepracowane 3200mtg Nie narzekam zbytnio na niego /jak narazie to praktycznie nic sie nie psuło mialem jedynie problem z rozdzielaczem hydraulicznym zacza ciec z niego olej ale szybko sie z tym uporalem przedzwonilem do narwi zamowilem komplet naprawczy i wszystko chodzi juz rok,co do spalania to ok 10l na mtg ,urzywam go do wszystkiego orki agregatu zworzenia bel.Jak narazie nie narzekam jak na taka cene.

Opublikowano

ja mam pronara 82tsa obrabia na jakis +/-40h w lecie w ciagu miesiaca robie n im w transporcie okolo 1000km po szosie z przeczepami powaznych awari nie bylo a mam go od nowosci czyli juz 6 lat jest prosty w budowie i wszystko mozna samemu zsrobic bez zbednych kosztow sasiad ma johen dera z tego samego roku zaplacil wtedy za niego 100part tys wiecej niz ja i co z tego jak jego pali wiecej niz muj przy tym samym sprzecie w tym roku poszla mu pompa od podnosnika to zaplacil chyba z 3tys a jak pytalem do mojego ile kosztuje to 400zl i sam sobie zrobie 100 pare tys za komfort zaplacic to troche przesada jesli mial bym kupowac teraz nowy traktor to napewno bym kupil pronara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrKawka
      Witam, mam problem z kostką od świateł awaryjnych w pronar 1025a, potrzebuje pomocy w dopasowaniu 6 kabli, nie mam pojęcia w ktore piny jaki kabel wpiąć, miałem mały pożar w instalacji i odruchowo wszystko wyciągnąłem, nie wiem w jakiej były kolejności. Oczywiscie wypalony kabel ze zdjecia idzie do wymiany








    • Przez JOHNDEERE5080M
      Witam.
      Zakupiłem ostatnio taką przyczepę moje pytanie ile wchodzi na nią pszenicy ziemniaków ile mieliście ton na niej. Powierzchnia ładunkowa to 12m3
      Pozdrawiam 
    • Przez Stodoła
      Pany jaki właściwy czujnik temp wody ten w głowicę wkręcany kupić, kupiłem dwa nowe ,sprawdzone na gotującej wodzie i max 60-70° pokazują. 
    • Przez Depex
      Witam Kolegów. Mam problem z moim Zefirem dotyczący metalicznych stuków z wydobywających się z okolicy sprężarki powietrza. Ma to miejsce po rozgrzaniu silnika. Wymieniono mi sprężarkę, to jednak nie pomogło. Teraz przyjdzie mi udowadniać, że tylko w moim egzemplarzu coś takiego ma miejsce i potrzebuję porównania pracy innych Zefirów. Zwracam się więc z prośbą do ich posiadaczy, aby nagrali pracę swoich Zefirów po ich uprzednim rozgrzaniu, najlepiej od strony sprężarki i przysłali na moją pocztę.
      [email protected]
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    • Przez sandrii
      witam mam taki problem nie potrafimy odkręcić tej śruby a moze się to wybija? zawleczka wyciągnięta i nic klucz udarowy nie daje rady nawet 
      jest to śruba to drążka zmiany biegów 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v