Vroobel

Indyjski wał c-360 3p

Polecane posty

Vroobel    9

Siema.

Przedstawię wam indyjski wał od c-360 3p po dwuletniej pracy.

Ciągnik pracował tylko przy wożeniu balotów.

Aż w końcu padł.

Co się dziwić wał za 400 zł a teraz koszt naprawy ok. 4000 zł...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8011e7072e37a02c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b6950f387a7a035.html

Także nie polecam takich wałów..

uss1002    6

Kolego mam taki sam wał i pracuje dopiero 5 miesięcy ale wał był centrowany w innym razie w 3p wały pękają znajomy wymienił już 3 wały ale nie były centrowane trzeba je centrować.

marian3p    23

U mnie w 3p indyjski też pochodził dwa lata, ale pękł w jednym miejscu tak jak poprzedni. Oddałem blok do przestrzału, założyłem normalny azotowany wał i chodzi już 5 lat, a pracuje bardzo dużo, również przy turze. Natomiast w 360 podczas remontu założyłem indyjski wał i chodzi 4 lata, głownie przy belarce. Do 3p nie polecał bym indyjskiego, natomiast do 360 jak kto uważa, jeżeli ma kasę, a ciągnik dużo pracuje to lepszy jest orginalny.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    66

U mnie od nowości nie był zmieniany wał od 1989roku. A tak poza tym lepiej dać więcej kasy i mieć spokój na parę lat niz rozbierać i płakać. Ja słyszałem historię z mtz. Otóż gośc robił remont silnika ale cześci kupował u ruskich na bazarze (tak słyszałem). Gdy po remoncie odpalił silnik to pochodził parę minut i zaczeł coś się tłuc. Po ponownym rozebraniu okazało się żę wał korbowy się urwał. Ale to co powiem teraz jest najlepsze - kupił cześci tam gdzie wczesniej i oczywiście sytuacja się powtórzyła. potem dopiero pojechał do sklepu i kupił porządny wał. potem chodził silnik jak szwajcarski zegarek.

Tanco96    10

COŚ POWAŻNEGO ODWALIŁ CI W SILNIKU ?

Wyłącz caps locka

Edytowano przez milanreal1

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

kukum    9

Kolego polecam wał od ursusa c-360 ostrówek nie do zdarcia mój jest od nowości a ciagnikem robię wszystko i nic nie stuka i puka ale trzeba dzisiaj dać ok 1000zl

bobytempelton    161

@kukum to jak wał od c360 wsadzi do 3p? czytaj temat od początku

@Vroobel bedziesz kolejnym który nauczył sie na własnych błędach że na częściach czyli jakości się nie oszczędza bo to wcześniej czy później wychodzi z podobnym skutkiem, dobrze że zrobiłeś taki temat to kilka osób też to przemyśli, a tłok nie od tego się poszczerbał, on był już taki wcześniej

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez harnasx
      Cześć!
      Ktoś podpowie dobre i nie za drogie koncówki wtryskiwaczy do 60'tki?
      Trochę mi szkoda wydać prawie 340 zł za Wuzetem
      Ktoś montował Motorpal ? są po 49zł
      https://allegro.pl/oferta/rozpylacz-c-360-dop150a2-motorpal-10252643504?reco_id=dcccc7d4-ab30-11eb-9a9e-0c42a1097bde&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

są też na internetach jakieś wynalazki  no name po 25 zl
      (z 8 lat temu przy regeneracji pompy wtryskowej, pompiarz wymieniał  i ustawiał również końcówki wtrysków na regenerowane  (zachwalał wtedy że dobre i w sumie wytrzymały dość długo  - ale już ich nie ma )

• Przez adeq15
      Witam ma problem z silnikiem w swojej 60tce Gdy dam jej gazu do 1500obrotów to silnik mi nie równo chodzi jest troche zmulona jkby jej brakowąło paliwa, na jednym wtrysku chyba nie pracuje gdzy poluzowałem rurke wtryskową to ciągnik wogule nie przygasał chodził na wolnych obrotach

Prosze o szybkie odpowiedzi i zgóry diękuje Pozdrawiam adeq15
    • Przez marcin2333m3
      Witam . Jakiś czas temu ursusem c 355 przebyl  drogę 5 km w jedno chwila  postoju  i 5 km w druga bez wody , była spuszczona  I zapomniano  nalać.  Minelo już pół roku i od takiej pory robiona byla  orka teraz na wiosnę  agregatem uprawowym I po sprawdzdnieiu  stanu  oleju zauwarzylem  że go przybyło.  Silnik moc ma , może troszkę  bardziej dymi Ale dym czarny . I troszkę nie równo chodzi . Pompa paliwowa po regeneracji  wtryski  pół roku  temu sprawdzane.   Gdzie można szukać Jeszcze przyczyny po tym przegzaniu I co sprawdzić.  
    • Przez Rafiiiiiiiiii
      Witajcie.Mam takie pytanie.Co mogło by sie stac jakbym nalał za dużo oleju do miski filtra powietrza???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj