Skocz do zawartości
grala13

pasy transportowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pasy
grala13    6

Witam dziś kupiłem sobie 2 pasy transportowe z napinaczami,lecz mam problem jak je spinać aby podczas naciągania pas nie nawijał sie na rolke,tylko naciągał i wychodził z drugiej strony???.Dla kogoś kto miał z tym do czynienia może byc to banalne,ale ja nigdy takich pasów nie używałem.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

http://allegro.pl/pas-transportowy-6m-5t-pasy-transportowe-promocja-i1686030303.html -pasy jak na foto

Bartek72511    41

Przecież zawsze jest tak że się nawija na rolkę w tych napinaczach, inaczej naciąg byłby nie możliwy, jak chcesz mocniej ściągnąć to ściągasz raz, puszczasz i naciągasz drugi raz i wtedy jest mocniej.

marian2011    111

Na pewno jakiś sąsiad ma to nauczy ciebie a po zatym siadaj i próbuj jak to się robi,wiązanie krawatu jest trudniejsze

Arturo    35

przeciągasz dłuższy pas przez szczeline na kołowrotku ręcznie aż będzie w miare napięte a puzniej nawijasz rączką żeby odwinąć podciągasz troche rączke do góry i popuszczas zapadke i cofasz .PS. niebuj się naciągać pasu zawsze do oporu :P

Karol445    32

Naciągasz pas ręka i nawijasz na rolkę tylko tyle ile sie da nie ma tak że wychodzi jakoś magicznie z drugiej strony.

Vika    0

Instrukcja obsługi pasa transportowego na YouTube:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się