Zaloguj się, aby obserwować  
bartekursus

Pistolet do piaskowania

Polecane posty

Alio    88

Nie widziałem takiego i nie za bardzo wiem w jaki sposób czysciwo ma się dostawać do worka ponownie. Kupiłem kiedyś na allegro pistolet do piaskowania ale taki "zwykły" ze zwykłą dyszą. Piasek rozpryskuje sie we wszystkie strony. Dziac dziala ale tak jak pisza potrzeba naprawde dobrego kompresora.

Sprzedam opryskiwacz Hardi 24m ręcznie rozkładany, sprawny, stan do poprawek  5000zł.

Nie nabijam licznika postów. Staram się pisać konkrety.

momek    22

kolego ja mam kompresor metabo o wydajności 320 l/min i powiem ci że też kupiłem pistolet do piaskowania to na wężu o średnicy 8mm to nic nieszło ale na średnicy 12,5 mm już było ciekawie ale farby (lakieru) NIEZERWIE:(

a ty jaki masz kompresor

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez fliegl
      Jak w temacie,ubranie dla mechanika.
      Żeby było mocne i z porządnego materiału.Jakiej firmy i z jakiego materiału  uszyte?
    • Przez krycha094
      witam

Chciałbym zakupić sobie motopompę tego typu http://allegro.pl/pompa-do-wody-spalinowa-6-5-km-3-motopompa-promo-i1954542855.html i mam pytanie czy nie rozleci mi się to po przepompowaniu kilku tys litrów?? jeśli ma ktoś coś podobnego to niech napisze opinie czy warto czy tez nie.Pompę głównie potrzebował bym do nawozu rsm i ewentualnie do gnojówki(bez szlamu) policzyłem ze rocznie bym przepompował bym ok 200tys litrów i chciałbym kupić coś za w miarę niskie pieniądze.Widziałem takie cacko w akcji i naprawdę robiła robotę tylko ze była to honda (cysterna 18tys litrów w niecałe 20 min)
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez Piotr1711
      Witam. Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej jaką mam na podwórku. Nie wie na jaką się zdecydować, studnia ma 18 kręgów
      Potrzebuje pompy głównie do napełnienia zbiornika opryskiwacza 1000l. Może coś byście polecili w podobnych pieniądzach?
      Wpisałem frazę w google i najwięcej kupowanych było na tej aukcji:
      https://allegro.pl/oferta/pompa-glebinowa-studni-premium-7200l-wielostopniow-9629547944?fbclid=IwAR2TCI5XbzaRkpYpJhL_3vXnJPsd6xYM5YqpvmlclqwsvamPfJR5v4lsx4M

ps: jeśli w złym dziale umieściłem temat to proszę o przeniesienie do odpowiedniego
    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj