Skocz do zawartości
Biebrzak

Belarus 826

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Biebrzak    1

Znalazłem takiego belarusa > 826 , a tu jego> zdjęcia. Do pobrania jest też katalog produktów na 2011 i tam też jest opis.

Czy ktoś widział tą maszynę, czy w polsce wogóle ona jest sprowadzana, czy to tylko jakaś wersja dla ruskich nie na export.

Z tego co doczytałem to ma krzyżakowy most, podnośnik bosha, silnik D 243 82 km, kabina plastik, maska też.

Na stronie producenta z kolei piszą, że most stożkowy ma, ale ponoć krzyżakowy montują w każdym jako opcję.

Jak jest do kupienia to ile by kosztował.

Może ktoś ma jakieś info, bo na necie skąpo jakoś na ten temat.

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1356

moim zdaniem rozni sie tylko symbolem od belarusow dostepnych u nas w Polsce

UrsusCzesio    303

i cos wydawało mi sie że elektroniki dołożone. Ale zobaczcie w katalogu że robią stare MTZ jeszcze jak i Belarusy o normach nawet Tier IIIA :o Do wyboru albo MMZ albo Deutz nawet w MMZ można common rail znaleść. ruscy poszli do przodu czyzby przeganiali Zetora? :D

Uziu92    1356

common rail w MMZ chcialbym to zobaczyc na wlasne oczy i posluchjac pracy takiego mmz w tym ukladzie

szacun dla ruskich :D

Biebrzak    1

Także nikt w polsce narazie nie widział tego, a może poprostu nie sprowadzają bo nie opłaca się czy co. A może np. większy zarobek jest na 952 z takim samym wyposarzeniem i dlatego. Szkoda, że ich nie ma u nas nie ma bo może cena jest atrakcyjna. A z tym ogumieniem to ma takie jak w 820.3 wedle tego co producent podaje.

Jak dla mnie to ciekwa opcja taka maszyna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się